Knews - en to sr translation catalogue (164 entries)

en: Activate user directly (don't send e-mail confirmation)
sr: Активирај корисника директно (не шаљу е-маил потврду)

en: Activate/deactivate the automated task
sr: Активирај / деактивирај аутоматску радњу

en: Activated
sr: Активиран

en: Active process:
sr: Активни процес:

en: Active users
sr: Активни корисници

en: Add a subscription form into the sidebar
sr: Додај претплата форма у сидебар

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Apply changes
sr: Примијени промјене

en: Apply changes and refresh image
sr: Примјени измене и освјежи слику

en: At the moment there is no automated task, you can create new ones
sr: Тренутно нема аутоматских радњи, можете креирати нове

en: Auto-create
sr: Аутокреирање

en: Auto-create Newsletters
sr: Цар креирани билтен

en: Auto-create Newsletters Tutorial
sr: Ауто-стварају Билтени туториал

en: Auto-created Newsletters
sr: Ауто креирани невслеттер

en: Automated options
sr: Аутоматске опције

en: Automated process activated
sr: аутоматски процес активиран

en: Automated process deactivated
sr: Аутоматски процес деактивиран

en: Automated process deleted
sr: Аутоматски процес избрисан

en: Automated process name
sr: Име аутоматског процеса

en: Automated submit
sr: Аутоматско слање

en: Automated submit activated
sr: Аутоматско слање активирано

en: Automated submit created
sr: Аутоматско слање креирано

en: Automated submits
sr: аутоматска слања

en: Automatic submit
sr: Аутоматско слање

en: Automatic/Manual submits of auto-created newsletters
sr: Аутоматско / мануелно слање ауто-креираних невлеттер-а

en: Cancel
sr: отказати

en: Cant create the automated submit
sr: Аутоматско слање не може бити креирано

en: Cant read
sr: Can't read

en: Cant read text 1
sr: Can't read text 1

en: Cant read text 2
sr: Can't read text 2

en: Cant read text link
sr: Can't read text link

en: Create a mailing list
sr: Креирај маилинг листу

en: Create a newsletter every %s posts
sr: Креирај невслеттер након сваких %s постова

en: Create a newsletter every x amount of time
sr: Креирај невлеттер сваки одређени период времена

en: Create a subscriber manually
sr: Креирај корисника мануелно

en: Create a user
sr: Креирај корисника

en: Create new mailing list
sr: Креирај маилинг листу

en: Create new newsletter
sr: Креирај нови невслеттер

en: Deactivate
sr: Деактивирај

en: Delete definitively this automated task
sr: Дефинитивно избриши ову аутоматску радњу

en: Delete definitively this newsletter
sr: Брисање дефинитивно овај newsletter

en: Do you really want to delete this module?
sr: Да ли стварно желите да обришете овај модул?

en: Dont ask
sr: Не тражи

en: Duplicate
sr: Дуплирај

en: Duplicate this newsletter
sr: Дуплирај овај newsletter

en: Edit this newsletter
sr: Измените овај newsletter

en: Error: This newsletter does not exist
sr: Грешка: Овај newsletter не постоји

en: Error: the name cant be empty
sr: Грешка: име не може бити празно

en: Error: there are no mailing lists
sr: Грешка: не постоји маилинг листа

en: Error: there is already an automated submit with this name
sr: Грешка: већ постоји аутоматско слање са овим именом

en: Error: there is no image selected
sr: Грешка: нема слике одабрана

en: Failed to create the Newsletter
sr: Није успело да створи Newsletter

en: Fast selection:
sr: Брзи Одабир:

en: General options
sr: Опште опције

en: Get posts from language:
sr: Примај постове на језику

en: I can't submit an e-mail to:
sr: Не могу да шаљем е-маил на:

en: If you leave now this page, the Newsletter changes will be lost. Please, cancel and press the "Save" button (blue coloured).
sr: Ако сада напустите ову страницу, newsletter промене ће бити изгубљене.Молим те, поништити и притисните "Save" button (blue coloured).

en: Include the posts in the automated newsletters (default value for the new created posts)
sr: Укључите постове у аутоматски невслеттер (дефолтни вредност за ново креиране постове)

en: Include this post in the automated newsletters?
sr: Укључи овај пост у аутоматски невслеттер?

en: Knews Post Options
sr: Кнвевс пост опције

en: Last run
sr: Посљедња радња

en: Manual Newsletters
sr: Мануелни невслеттер

en: Manual submit
sr: манелно слање

en: Manual submit activated
sr: Мануелно слање активирано

en: Messages reset to defaults.
sr: Поруке ресетован на дефаулт

en: Method
sr: Методе

en: Move module
sr: Pomakni modul

en: Multisite detected. Only one instance of %s must be called for all websites.
sr: Мултисим откривен. Само један пример од %s мора бити коришћен за све веб странице.

en: New Auto-creation Process
sr: Нови ауто-креиран процес

en: Newsletter creation options
sr: Опције креирања невслеттер-а

en: Newsletter doesn't exists
sr: Newsletter не постоји

en: Newsletter submit options
sr: Опције слања невлеттера

en: No submits yet. First go to Newsletters, create one, and then submit it.
sr: No submits yet. First go to newsletters, create one, and then submit it.

en: Not required
sr: Није обавезно

en: Off
sr: искључено

en: On
sr: укључено

en: Only delete
sr: Само брисање

en: Only update
sr: Само ажурирај

en: Pages
sr: Странице

en: Posts
sr: Чланци

en: Redirecting to editor...
sr: Преусмјеравање на уредника ...

en: Rename
sr: Преименуј

en: Rename this list
sr: Преименуј ову листу

en: Rename this newsletter
sr: Преименуј овај newsletter

en: Required
sr: обавезно

en: See this list users
sr: Pogledajte ovaj popis korisnika

en: Select one or more lists
sr: Изабери једну или више листи

en: Send a confirmation e-mail to the unconfirmed users (not to the locked ones)
sr: Слање е-маил потврде на непотврђеним кориснике (само)

en: Send the newsletter manually
sr: Пошаљи newsletter мануелно

en: Send the newsletter to the following lists
sr: Пошаљите newsletter следећим листама

en: Sign up date user cant be understood
sr: Sign up date user can't be understood

en: Start now
sr: Почните сада

en: Subject
sr: Предмет

en: Submit method:
sr: Метод слања:

en: Submit this newsletter
sr: Пошаљи овај newsletter

en: Subscription done, you were already subscribed (AJAX message)
sr: Већ сте пријављени  (AJAX message)

en: Target
sr: Циљ

en: Target for newsletter:
sr: Циљ за невслеттер:

en: The newsletter doesn't exists
sr: Newsletter не постоји

en: The newsletter has been created successfully
sr: Newsletter је успешно креиран

en: The user already exists
sr: Корисник већ постоји

en: The user has been added and an e-mail confirmation has been sent
sr: Корисник је додао и е-маил потврда је послао

en: The user has been added but an error occurred in sending e-mail confirmation
sr: Корисник је додао, али је до грешке у слању е-маил потврду

en: The user has not been inserted
sr: Корисник није додата

en: The user was already introduced
sr: Корисник је већ уведен

en: There are not yet users
sr: Нема још увек корисници

en: There have been created:
sr: Ту су створили:

en: There have been updated:
sr: Ту су ажурирани:

en: There is already another newsletter with the same name!
sr: Већ постоји други newsletter са истим именом!

en: There is no auto-created newsletter.
sr: Не постоји ни један ауто креиран невслеттер.

en: This post has been included into:
sr: Овај пост је укључен у:

en: This post still not included into any automated newsletter.
sr: Овај пост још увек није укључен ни у један аутоматски нвеслеттер.

en: Undo image changes
sr: Врати измjене слике

en: Use as template:
sr: користи као темплате

en: User not found
sr: Корисник није пронађен

en: Users
sr: Корисници

en: Users unconfirmed (You should do confirmation manually):
sr: Корисници који су непотврђене (Требало би да урадите мануелно потврду):

en: Warning: %sConfigure sender name before submit!
sr: Warning: %s Configure sender name before submit!

en: Warning: the email has no subject! %s Edit it again before submit!
sr: Упозорење: е нема наслов! %s Уреди га опет прије поднијети!

en: We have sent you a confirmation e-mail (AJAX message)
sr: Управо смо вам послали е-маил да потврдите вашу пријаву (AJAX message)

en: Wrong e-mail
sr: Погрешна e-mail

en: Wrong e-mail address, please check (AJAX message)
sr: Изгледа да је ваша е-маил адреса погрешна. Молимо провjерите (AJAX message)

en: Yes
sr: Да

en: You are in image edition mode. You must press Apply or Undo image changes (or press ESC key) before doing anything.
sr: Ви сте у режиму слике издање морате да притиснете Apply или Undо слика мења (или притисните тастер ЕСЦ) пре него што било шта..

en: You must choose a name for the new newsletter!
sr: Морате изабрати име за нову newsletter!

en: You must choose a template!
sr: Морате да одаберете шаблон!

en: You must first create a newsletter with insertable info (leave the %the_content%, %the_title% etc.)
sr: прво морате креирати невлеттер са уметнутим садржајем (остави %the_content%, %the_title% etc.)

en: You were already a subscriber (AJAX message)
sr: Већ сте пријављени. (AJAX message)

en: ajax_subscription
sr: Управо смо вам послали е-маил да потврдите вашу пријаву.

en: ajax_subscription_direct
sr: Успjешно сте се пријавили

en: ajax_subscription_error
sr: Дошло је до грешке приликом слања е-маил потврде.

en: ajax_subscription_oops
sr: Већ сте пријављени.

en: ajax_wrong_email
sr: Изгледа да је ваша е-маил адреса погрешна. Молимо провjерите.

en: can't create the mailing list
sr: Nisam mogao stvoriti Newsletter

en: cant_read_text_1
sr: Уколико не можете да прочитате овај e-mail кликните

en: cant_read_text_link
sr: овдjе

en: default_alignment
sr: left

en: dialogs_close_button
sr: Затвори.

en: email_importation_body
sr: Пријављени сте на newsletter:  #blog_name#, Требате потврдити своју регистрацију кликом на  <a href="#url_confirm#">овдjе</a>.</p><p>Можете да копирате адресу у browser: <br>#url_confirm#</p>

en: email_importation_subject
sr: Newsletter пријава

en: email_subscription_body
sr: <p>Тражили сте да се пријавите на newsletter: #blog_name#, морате потврдити вашу регистрацију кликом на  <a href="#url_confirm#">овдjе </a>.</p><p>Можете да копирате адресу у browser: <br>#url_confirm#</p>

en: email_subscription_subject
sr: Newsletter пријава

en: inverse_alignment
sr: right

en: never
sr: никада

en: not confirmed
sr: није потврђена

en: read_more_link
sr: Наставите читати

en: subscription_error_message
sr: Молимо покушајте поново. Уколико је потребно, ископирајте линк у browser bar.

en: subscription_error_title
sr: Грешка при пријави.

en: subscription_ok_message
sr: Од сада ћете примате наш newsletter.<br><br><strong>. Хвала вам.</strong>

en: subscription_ok_title
sr: Ваша пријава је успjешно потврђена.

en: subscription_stop_error_message
sr: Молимо покушајте поново. Уколико је потребно, ископирајте email link у navigation bar.

en: subscription_stop_error_title
sr: Пријава није отказана

en: subscription_stop_ok_message
sr: Од сада нећете примати наш newsletter.

en: subscription_stop_ok_title
sr: Ваша пријава је отказана.

en: text_direction
sr: ltr

en: there is already a list with this name!
sr: већ постоји листа са овим именом!

en: unsubscribe_text_1
sr: Уколико желите да се одјавите са наше маилинг листе, кликните

en: unsubscribe_text_link
sr: овдjе

en: users
sr: Корисници

en: widget_button
sr: Пошаљи

en: widget_label_email
sr: Email:

en: widget_label_name
sr: Име:

en: widget_label_surname
sr: Презиме:

en: widget_title
sr: Пријавите се
