Knews - en to nl translation catalogue (613 entries)

en: Schedule submit
nl: Plan verzending

en: (highest)
nl: (hoogste)

en: (lowest)
nl: (laagste)

en: (normal)
nl: (normaal)

en: Batch submit process has been properly scheduled.
nl: Batch verzendproces is correct  gepland

en: Activate user directly (don't send e-mail confirmation)
nl: Activeer deze gebruiker direct (zonder e-mail bevestiging)

en: Filter by state
nl: Filter op status

en: No users match the search criteria
nl: Geen gebruikers die voldoen aan de zoek criteria

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Add extra field
nl: Voeg een extra veld toe

en: Add field
nl: Voeg veld toe

en: Add newsletter
nl: Creëer een nieuwsbrief

en: All
nl: Alle

en: And have been blocked in this import:
nl: En zijn geblokkeerd in deze import:

en: And there have not been imported:
nl: En zijn niet geïmporteerd:

en: At the moment there is no list, you can create new ones
nl: Er is op dit moment (nog) geen lijst. Je kunt nieuwe aanmaken.

en: At the moment there is no newsletter, you can create new ones
nl: Er is op dit moment (nog) geen nieuwsbrief. Je kunt nieuwe aanmaken.

en: Automatically send confirmation e-mails:
nl: Stuur automatisch bevestigings e-mails:

en: Before enabling the sending SMTP, enter the values and your e-mail and then click on TEST button
nl: Voer voor het aanzetten van de SMTP optie de parameters in en je e-mail adres, en klik daarna op de TEST knop

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: CRON has not yet been configured
nl: CRON is nog niet geconfigureerd

en: CRON has stopped working.
nl: CRON is gestopt.

en: CRON is properly configured
nl: CRON is correct geconfigureerd

en: CSV File
nl: CSV Bestand

en: CSV total:
nl: CSV totaal:

en: I can't submit an e-mail to:
nl: Ik kan geen e-mail verzenden naar:

en: Pay attention: If your SMTP server is anonymous leave SMTP User and SMTP Password fields blank
nl: Let op: Gebruik je een SMTP server zonder verificatie laat dan de SMTP Gebruiker en het SMTP wachtwoord veld leeg

en: Check dates
nl: Controleer datums

en: Check the directory permissions for
nl: Controleer de directory rechten voor

en: Select a column
nl: Selecteer een kolom

en: Choose a template
nl: Kies een template

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Continue
nl: Ga verder

en: Create a mailing list
nl: Mailing lijst aanmaken

en: Create a subscriber manually
nl: Voeg handmatig een abonnee toe

en: Create new mailing list
nl: Maak een nieuwe mailing lijst

en: Create new newsletter
nl: Voeg een nieuwsbrief toe

en: Create a user
nl: Maak gebruiker aan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Cron-JS finished, you can close the window
nl: Cron-JS beëindigd, je kunt het window sluiten

en: Cron-JS in the process, don't close this window...
nl: Cron-JS bezig, sluit dit window niet...

en: Customised messages
nl: Aangepaste berichten

en: Date (day/month/year)
nl: Datum (dag/maand/jaar)

en: Delete
nl: Verwijder

en: Do the import
nl: Importeer nu

en: E-mails sent internally using WordPress (wp_mail() function)
nl: Intern door WordPress verzonden E-mails  (wp_mail() functie)

en: Edit
nl: Bewerk

en: Editing newsletter
nl: Bewerken nieuwsbrief

en: E-mails sent at once
nl: Tegelijk verzonden emails

en: Enclosure
nl: Aanhalingstekens

en: Error
nl: Fout

en: Error saving
nl: Fout bij opslaan

en: Error: can't move uploaded file.
nl: Fout: Kan ge-upload bestand niet verplaatsen

en: Error: can't open the file
nl: Fout: Kan bestand niet openen

en: Extra fields
nl: Extra velden

en: Field
nl: Velden

en: Fields assignement
nl: Velden toekenning

en: File upload
nl: Upload bestand

en: File uploaded correctly
nl: Bestand correct ge-upload

en: Filter by mailing list
nl: Filter op mailing lijst

en: Find
nl: Vind

en: Finished
nl: Beëindigd

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to previous page
nl: Ga naar de vorige pagina

en: If a user already exists (matches e-mail)
nl: Als een gebruiker al bestaat (zelfde e-mail adres)

en: If you see the correct values, press "Continue"
nl: Zie je de juiste waarden, klik "Ga verder"

en: If you can read this e-mail, SMTP is correctly configured and you can activate it in Knews preferences
nl: Als je deze email kan lezen is SMTP correct geconfigureerd, je kunt het dan activeren in de Knews voorkeuren

en: If you choose a column, allowed values ​​are:
nl: Als je een kolom kiest zijn de toegstane waardes:

en: If you do not know what values ​​to put, leave these initially, later you can change it
nl: Als je niet weet welke waardes te gebruiken laat deze dan eerst leeg, je kunt ze later aanpassen

en: If you enter a value manually, this will be the same for all users imported
nl: Als je handmatig een waarde invoert zal deze hetzelfde zijn voor alle geïmprteerde gebruikers

en: Import
nl: Importeer

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Import finished
nl: Import beëindigd

en: Import preview (we have not made ​​any changes yet:
nl: Import voorbeeld (we hebben nog niets gewijzigd):

en: Import results
nl: Import resultaten

en: Inactive language
nl: Inactieve taal

en: Instructions for setting up CRON
nl: Instructies om CRON in te stellen

en: Language
nl: Taal

en: Leave empty
nl: Laat leeg

en: List name
nl: Lijst naam

en: Mailing list
nl: Mailing lijst

en: Mailing list created
nl: Mailing lijst aangemaakt

en: Mailing lists
nl: Mailing lijsten

en: Mailing lists updated
nl: Mailing lijsten bijgewerkt

en: Main
nl: Hoofd

en: Main field
nl: Hoofd veld

en: Main options
nl: Opties

en: Maintain current data
nl: Behoud huidige data

en: Make preview
nl: Laat een voorbeeld zien

en: Marking this box, this field will be visible in the users table. We recommend you don't mark more than 2 or 3 fields to avoid a confusing table
nl: Door deze box te markeren zal het veld zichtbaar worden in de gebruikers tabel. We adviseren niet meer dan 2 of 3 velden te markeren om een onduidelijke tabel te voorkomen

en: Modified
nl: Bijgewerkt

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Name
nl: Naam

en: Name list
nl: Lijst naam

en: Name of extra field
nl: Naam van extra veld

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Failed to create the Newsletter
nl: Nieuwsbrief aanmaken mislukt

en: Newsletter doesn't exists
nl: Nieuwsbrief bestaat niet

en: Newsletter list updated
nl: Nieuwsbrieven lijst bijgewerkt

en: Newsletter name
nl: Nieuwsbrief naam

en: Newsletter saved
nl: Nieuwsbrief opgeslagen

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: No
nl: Nee

en: No delimiters
nl: Geen scheidingstekens

en: Not confirmed
nl: Niet bevestigd

en: Now you must click here, then a window that emulates CRON with JavaScript will open. You should leave it open till sending ends.
nl: Je moet nu hier klikken. Een windows waarin CRON wordt uitgevoerd d.m.v. Javascript zal openen. Deze moet openblijven totdat het verzenden is afgerond.

en: Of which have been successfully imported:
nl: Waarvan succesvol zijn geïmporteerd:

en: Ongoing
nl: Lopend

en: Open for registered users
nl: Open voor geregistreerde gebruikers

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Paused
nl: Gepauseerd

en: Paused?
nl: Gepauseerd?

en: Permission
nl: Toestemming

en: Port SMTP
nl: SMTP poort

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Progress / Results
nl: Voortgang / Resultaten

en: Properly tabulated
nl: Netjes getabuleerd

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: SMTP Password
nl: SMTP wachtwoord

en: SMTP Submit e-mail test done
nl: SMTP e-mail verzend test klaar

en: SMTP User
nl: SMTP gebruiker

en: Save
nl: Opslaan

en: Saved.
nl: Opgeslagen.

en: Scan CSV again
nl: Scan CSV nogmaals

en: See users
nl: Zie gebruikers

en: Select the post to insert in the newsletter
nl: Selecteer het in de nieuwsbrief in te voegen bericht

en: Send e-mail confirmation
nl: Stuur e-mail bevestiging

en: Send e-mails using SMTP (recommended)
nl: Stuur e-mails d.m.v. SMTP (aanbevolen)

en: Send the newsletter manually
nl: Verzend de nieuwsbrief handmatig

en: Send the newsletter to the following lists
nl: Verzend de nieuwsbrief naar de volgende lijst

en: Sender
nl: Afzender

en: Sender e-mail
nl: Afzender e-mail

en: Sender name
nl: Afzender naam

en: Sending
nl: Aan het verzenden

en: Sending SMTP is not enabled, the shipments are less reliable.
nl: Verzending d.m.v. SMTP is niet enabled. De verzending is minder betrouwbaar.

en: Sending newsletter
nl: Nieuwsbrief aan het versturen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Shipping done, check that the mail has arrived.
nl: Verzending afgerond, controleer dat de email is aangekomen.

en: Special
nl: Speciaal

en: Start (now or deferred)?
nl: Start (nu of geplanned)?

en: State
nl: Status

en: Stats
nl: Statistieken

en: Submit end
nl: Einde verzending

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit error.
nl: Verzend fout

en: Submit newsletter
nl: Verzend nieuwsbrief

en: Continue editing
nl: Ga door met bewerken

en: Submit start
nl: Start verzending

en: Submits
nl: Verzendingen

en: Subscribe all users to the following mailing lists:
nl: Abonneer alle gebruikers op de volgende mailing lijsten:

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Subscriptions
nl: Abonnees

en: Submit method
nl: Verzend methode

en: Today, at
nl: Vandaag, om

en: Tomorrow, at
nl: Morgen, om

en: at
nl: om

en: Yesterday, at
nl: Gisteren, om

en: Test SMTP config
nl: Test SMTP configuratie

en: The WPML plugin was not detected, multilingual options are not functional
nl: De WPML plugin is niet gedetecteert, meertaligheid opties werken niet

en: The directory /wp-content/plugins/knews/tmp must be writable (chmod 700)
nl: De directory /wp-content/plugins/knews/tmp moet schrijfbaar zijn (chmod 700)

en: The field already exists
nl: Het veld bestaat al

en: The field has been added
nl: Het veld is toegevoegd

en: The field name can't be empty
nl: De veldnaam kan niet leeg zijn

en: The fields have been updated
nl: De velden zijn bijgewerkt

en: The first row is a header
nl: De eerste rij is de kopregel

en: The last execution was done
nl: De laatste uitvoering is klaar

en: The newsletter doesn't exists
nl: De nieuwsbrief bestaat niet

en: The newsletter has been created successfully
nl: De nieuwsbrief is succesvol aangemaakt

en: A token is used to insert a field in the newsletter. Should be located between %, with no spaces, for example: %name%
nl: Een token wordt gebruikt om een extra veld in de nieuwsbrief in te voegen. Het moet staan tussen % tekens, zonder spaties. Bijvoorbeeld: %aanhef%

en: The user has been added and an e-mail confirmation has been sent
nl: De gebruiker is toegevoegd, en een bevestigings email is verzonden

en: The user has been added and from now on he will receive the newsletters
nl: De gebruiker is toegevoegd, van nu af zal hij de nieuwsbrieven ontvangen

en: The user has been added but an error occurred in sending e-mail confirmation
nl: De gebruiker is toegevoegd, maar er is een fout opgetreden bij het verzenden van de bevestigings email.

en: The user has not been inserted
nl: De gebruiker is niet toegevoegd

en: The user was already introduced
nl: De gebruiker was al toegevoegd

en: There is already another newsletter with the same name!
nl: Er is al een nieuwsbrief met diezelfde naam

en: There have been created:
nl: Aangemaakt zijn:

en: There have been updated:
nl: Bijgewerkt zijn:

en: This field is required to take it in some column
nl: Dit veld is nodig om in een kolom te gebruiken

en: Time
nl: Tijd

en: The single e-mail has been sent to:
nl: The enkele e-mail is verzonden naar:

en: Unique language
nl: Unieke taal:

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Update fields
nl: Werk velden bij

en: Update user
nl: Werk gebruiker bij

en: Use the WPML defined languages to operate Knews in multilanguage mode
nl: Gebruik de in WPML gedefinieerde talen om Knews in multilanguage mode te gebruiken

en: Use the qTranslate defined languages to operate Knews in multilanguage mode
nl: Gebruik de in qTranslate gedefinieerde talen om Knews in multilanguage mode te gebruiken

en: Operate Knews as monolingual
nl: Gebruik Knews in één taal

en: No mulilanguage plugins detected. Knews works with qTranslate and WPML plugins
nl: Geen multilanguage plugins gedetecteerd. Knews werkt met de qTranslate en WPML plugins

en: qTranslate: free plugin
nl: qTranslate: gratis plugin

en: WPML: commercial plugin
nl: WPML: commerciëlel plugin

en: Note: Knews authors have no relationship with qTranslate or WMPL authors.
nl: NB: De ontwikkelaars van Knews zijn niet verbonden aan de qTranslate of WMPL ontwikkelaars.

en: If you leave now this page, the Newsletter changes will be lost. Please, cancel and press the "Save" button (blue coloured).
nl: Als je deze pagina nu verlaat zullen de aanpassingen aan de nieuwsbrief verloren gaan. Druk op cancel dan op de "Opslaan" knop (blauw).

en: The multilanguage plugin has stopped working.
nl: De multilanguage plugin is gestopt.

en: Welcome to Knews.
nl: Welkom bij Knews.

en: Please, go to %s configuration page
nl: Ga a.u.b. naar %s configuratiie pagina

en: Don't show this message again [x]
nl: Laat dit bericht niet opnieuw zien [x]

en: The user already exists
nl: De gebruiker bestaat al

en: User data updated
nl: Gebruiker data bijgewerkt

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Users
nl: Gebruikers

en: There are not yet users
nl: Er zijn nog geen gebruikers

en: Users unconfirmed (You should do confirmation manually):
nl: Gebruikers niet bevestigd (Je moet de bevestiging handmatig doen):

en: Send a confirmation e-mail to the unconfirmed users (not to the locked ones)
nl: Stuur een bevestigings email naar de niet bevestigde gebruikers (niet de gelockte gebruikers)

en: Using special characters (accents) correctly coded
nl: Gebruik van speciale characters (accenten) juist gecodeerd

en: Value
nl: Waarde

en: Wrong e-mail
nl: Verkeerde e-mail

en: Wrong state
nl: Verkeerde status

en: Yes
nl: Ja

en: You cannot schedule a delayed delivery. You must leave an auxiliary window open (JavaScript CRON Emulation) until the sending ends
nl: Je kunt geen verzending inplannen. Je moet een window open houden (JavaScript CRON emulatie) totdat de verzending is afgerond

en: You must choose a name for the new newsletter!
nl: De nieuwsbrief moet een naam hebben!

en: You must choose a template!
nl: Je moet een template kiezen!

en: You must upload a file.
nl: Je moet een bestand uploaden.

en: You should be seeing the header and the four first lines of the CSV:
nl: Je zou 4 kopregels moeten zien aan het begin van de CSV:

en: widget_title
nl: Abonneer mij

en: widget_label_email
nl: Email:

en: Widget submit button
nl: Widget verzend knop

en: widget_button
nl: Verzend

en: You were already a subscriber (AJAX message)
nl: U was al abonnee(AJAX message)

en: ajax_subscription
nl: We hebben u een bevestigings email gestuurd

en: ajax_subscription_direct
nl: U bent succesvol aangemeld

en: ajax_subscription_oops
nl: U was al aangemeld

en: ajax_subscription_error
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzende van de bevestigings email

en: ajax_wrong_email
nl: Uw emailadres lijkt niet correct. Controleer aub opnieuw

en: email_subscription_subject
nl: Nieuwsbrief aanmelding

en: email_subscription_body
nl: <p>U heeft zich aangemeld voor de nieuwsbrief van #blog_name#. Om uw aanmelding te bevestigen klikt u <a href="#url_confirm#">hier</a>.</p><p>U kunt ook het volgende adres in uw browser plakken:<br>#url_confirm#</p>

en: subscription_ok_title
nl: Uw aanmelding is bevestigd

en: subscription_ok_message
nl: Vanaf nu ontvangt u onze nieuwsbrieven.<br><br><strong>Dank u.</strong>

en: subscription_error_title
nl: Fout bij aanmelding

en: subscription_error_message
nl: Probeert u het a.u.b opnieuw. Kopieer indien nodig de volledige link in de adresbalk van uw browser.<br><br><strong>Excuses voor het ongemak</strong>

en: subscription_stop_error_title
nl: Uw afmelding is mislukt

en: subscription_stop_error_message
nl: Probeert u het a.u.b opnieuw. Kopieer indien nodig de volledige link in de adresbalk van uw browser.<br><br><strong>Excuses voor het ongemak</strong>

en: subscription_stop_ok_title
nl: Uw aanmelding is beëindigd

en: subscription_stop_ok_message
nl: Vanaf nu ontvangt u onze nieuwsbrieven niet meer. Dank u

en: dialogs_close_button
nl: Sluiten

en: year-month-day
nl: jaar-maand-dag

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: can't create the mailing list
nl: Kan de mailing lijst niet aanmaken

en: confirmed
nl: bevestigd

en: deleted
nl: verwijderd

en: day-month-year
nl: dag-maand-jaar

en: If not, change the separator values and / or closing. Then press "Scan CSV again":
nl: Zo niet, verander het scheidingsteken en/of afsluiting. Dan druk op "Scan CSV opnieuw":

en: introduce value
nl: introduceer waarde

en: month-day-year
nl: maand-dag-jaar

en: minutes ago
nl: minuten geleden

en: never
nl: nooit

en: not confirmed
nl: niet bevestigd

en: Language not detected!
nl: Taal niet gedecteerd!

en: test mode
nl: test modus

en: there is already a list with this name!
nl: Er is al een lijst met deze naam!

en: users
nl: gebruikers

en: E-mail on automatically import (body)
nl: E-mail bij automatische import (body)

en: E-mail on automatically import (title)
nl: E-mail bij automatische import (titel)

en: Close Button Caption
nl: Sluit knop Caption

en: Confirmation E-mail (body)
nl: Bevestigings Email (body)

en: Confirmation E-mail (subject)
nl: Bevestigings Email (onderwerp)

en: Subscription Error Dialog (Message)
nl: Aanmelding mislukt dialoog (Bericht)

en: Subscription Error Dialog (Title)
nl: Aanmelding mislukt dialoog (Titel)

en: Subscription OK Dialog (Message)
nl: Aanmelding gelukt dialoog (Bericht)

en: Subscription OK Dialog (Title)
nl: Aanmelding gelukt dialoog (Titel)

en: Subscription done, you were already subscribed (AJAX message)
nl: Aanmelding gereed, u was al aangemeld (AJAX message)

en: We have sent you a confirmation e-mail (AJAX message)
nl: We hebben u een bevestigingsmail gestuurdl (AJAX message)

en: Subscription error (AJAX message)
nl: Aanmeldingsfout (AJAX message)

en: UnSubscribe Error Dialog (Message)
nl: Afmelding mislukt dialoog (Bericht)

en: UnSubscribe Error Dialog (Title)
nl: Afmelding mislukt dialoog (Titel)

en: UnSubscribe OK Dialog (Message)
nl: Afmelding gelukt dialoog (Bericht)

en: UnSubscribe OK Dialog (Title)
nl: Afmelding gelukt dialoog (Titel)

en: Wrong e-mail address, please check (AJAX message)
nl: Fout email adres, controleer a.u.b. (AJAX message)

en: email_importation_body
nl: U bent aangemeld bij de nieuwsbrieven van #blog_name#, U moet deze aanmelding bevestigen door te <a href="#url_confirm#">hier</a> te klikken.</p><p>U kunt ook deze link in uw browser openen:<br>#url_confirm#</p>

en: email_importation_subject
nl: Nieuwsbrief aanmelding

en: deleted list
nl: verwijderde lijst

en: Total errors:
nl: Totaal aantal fouten:

en: User deleted
nl: Gebruiekr verwijderd

en: Edit this user
nl: Bewerk deze gebruiker

en: Activate this user
nl: Activeer deze gebruiker

en: Activate
nl: Activeer

en: Delete definitively this user
nl: Verwijder deze gebruiker definitief

en: Block this user
nl: Blokkeer deze gebruiker

en: Block
nl: Blokkeer

en: Batch actions
nl: Bulk acties

en: Apply
nl: Uitvoeren

en: Rename
nl: Hernoem

en: Only update
nl: Alleen bijwerken

en: Only delete
nl: Alleen verwijderen

en: See fails
nl: Bekijk fouten

en: Progress
nl: Voortgang

en: Rename this list
nl: Hernoem deze lijst

en: See this list users
nl: Bekijk de gebruikers van de lijst

en: Delete definitively this newsletter
nl: Verwijder deze nieuwsbrief definitief

en: Edit this newsletter
nl: Bewerk deze nieuwsbrief

en: Rename this newsletter
nl: Hernoem deze nieuwsbrief

en: Open a preview in a new window
nl: Open een voorbeeld in een nieuw scherm

en: Submit this newsletter
nl: Verzend deze nieuwsbrief

en: Change the priority
nl: Wijzig de prioriteit

en: Set the current date and time as start submit time
nl: Gebruik de huidige datum en tijd als start verzenden tijd

en: Pause this submit
nl: Pauzeer deze verzending

en: Remove pause, continue submit
nl: Stop de puaze en continueer verzending

en: Start now
nl: Start nu

en: See report fails by SMTP server
nl: Bekijk fout rapporten per SMTP server

en: Stop and delete this submit now
nl: Stop en verwijder deze verzending nu

en: Error: This newsletter does not exist
nl: Fout: Deze nieuwsbrief bestaat niet

en: Do you really want to delete this module?
nl: Wil je deze module echt verwijderen?

en: Move module
nl: Verplaats module

en: Delete module
nl: Verwijder module

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Posts
nl: Berichten

en: Pages
nl: Paginas

en: Reset all alerts
nl: Reset alle waarschuwingen

en: Reset all messages to default values (all languages at once)
nl: Reset alle meldingen naar hun standaard waarden (alle talen tegelijk)

en: Knews will try to resend those messages which have reported error
nl: Knews zal proberen deze berichten die een fout gemeld hebben, opnieuw te versturen

en: Resubmit those which have reported error
nl: Verzend berichten die een fout gemeld hebben opnieuw

en: Retry
nl: Probeer opnieuw

en: 1. Select the users you want to export:
nl: 1. Selecteer de gebruikers die je wilt exporteren:

en: 1.1. Select the lists to export:
nl: 1.1.Selecteer de te exporteren lijsten:

en: 1.2. Select the languages to export:
nl: 1.2. Selecteer de te exporteren talen:

en: 2. Format options:
nl: 2. Opmaak opties:

en: Export users
nl: Exporteer gebruikers

en: Insert a header in the first row
nl: Voeg een kopregel in op de eerste rij

en: No users match criteria
nl: Geen gebruikers voldoen aan de criteria

en: Select at least one list and one language.
nl: Selecteer minstens één lijst en één taal.

en: To download the .CSV, click %s here
nl: Om de CSV te downloaden, Klik %s hier

en: Export CSV
nl: Exporteer CSV

en: Note: mark all lists and the desired language/s to filter by language, or all languages and desired lists to filter by list,
nl: NB: markeer alle lijsten en de gewenste talen om te filteren op taal, of alle talen en gewenste lijsten om te filteren op lijst,

en: ...or all lists and all languages to export all users.
nl: ...of alle lijsten en alle talen om alle gebruikers te exporteren.

en: %s users have been exported.
nl: %s gebruikers zijn geëxporteerd.

en: Lists
nl: Lijsten

en: Edit image
nl: Bewerk afbeelding

en: Insert post/page content
nl: Voeg bericht/pagina inhoud in

en: Free text content
nl: Inhoud met vrije text

en: Warning! You should activate JavaScript to edit newsletters!
nl: Waarschuwing! Je moet javascript activeren om nieuwsbrieven te kunnen bewerken!

en: No submits yet. First go to Newsletters, create one, and then submit it.
nl: Nog geen verzending. Ga eerst naar Nieuwsbrieven, maak er een aan en verzend deze dan.

en: Error: I can't write the .CSV file.
nl: Fout: Ik kan het CSV bestand niet schrijven

en: User join date
nl: Gebruiker aanmeldingsdatum

en: All: today
nl: Alle: vandaag

en: See log
nl: Bekijk log

en: See the complete submit log
nl: Bekijk de complete verzendings log

en: Alerts and logs
nl: Waarschuwingen en logs

en: Write logs (in /wp-content/plugins/knews/tmp directory) in submits
nl: Schrijf logs (in /wp-content/plugins/knews/tmp directory) bij verzendingen

en: Go to template page
nl: Ga naar de template pagina

en: Redirecting to editor...
nl: Je wordt doorgestuurd naar de editor...

en: The e-mails submited to any e-mail terminated with @knewstest.com (like testing001@knewstest.com or xxx@knewstest.com) will be submited to: %s for your testing purposes
nl: Voor test doeleinden zullen emails die worden verzonden naar een adres dat eindigt op @knewstest.com (bijvoorbeeld: test@knewstest.com) worden verzonden naar: %s

en: List deleted
nl: Lijst verwijderd

en: Submit start time updated
nl: Starttijd van verzending is bijgewerkt

en: List name updated
nl: De lijstnaam is bijgewerkt

en: Submit deleted
nl: Verzending verwijderd

en: Submit priority updated
nl: Prioriteit van de verzending bijgewerkt

en: Use WordPress's built-in CRON framework.
nl: Gebruik de ingebouwde CRON functie van WordPress

en: This option no requires configuration, but in less traffic sites can be slow to submit
nl: Deze optie heeft geen configuratie nodig, maar bij sites die weinig bezocht worden kan dit de verzending vertragen

en: Use the JavaScript CRON emulation.
nl: Gebruik de JavaScript CRON emulatie.

en: This option requires you to keep a window open during submission and does not allow deferred submits
nl: Deze optie vereist dat je een window open houdt tussen de verzending en maakt uitgestelde verzending onmogelijk

en: Check all mailing lists
nl: Selecteer alle mailinglijsten

en: Uncheck all mailing lists
nl: Deselecteer alle mailinglijsten

en: Duplicate
nl: Kopieer

en: Duplicate this newsletter
nl: Kopieer deze nieuwsbrief

en: Apply changes and refresh image
nl: Pas de wijzigingen toe en ververs de afbeelding

en: Undo image changes
nl: Maak wijzigingen aan de afbeelding ongedaan

en: Properties of image
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Select one or more lists
nl: Selecteer een of meer lijsten

en: No active users in the selected list, nothing programmed to send.
nl: Geen actieve gebruikers in de geselcteerde lijst, er zal niets worden verzonden.

en: Configure CRON tutorial
nl: Uitleg CRON configureren

en: You must add this line in your webserver CRONTAB:
nl: Je moet deze regel in de CRONTAB van je webserver toevoegen:

en: Configure SMTP tutorial
nl: Uitleg SMTP configureren

en: The language can't be localized
nl: De taal kan niet worden gelokaliseerd

en: You are in image edition mode. You must press Apply or Undo image changes (or press ESC key) before doing anything.
nl: U bent in de beeld bewerkings modus. U moet op Toepassen of Afbeeldings wijzigingen ongedaan maken klikken (of druk op de ESC-toets) alvorens iets te doen.

en: Image alt:
nl: Afbeelding Alt tag:

en: The alternate text is very important, because most mail clients block initial image load and show the alternate image text.
nl: De alternatieve tekst is erg belangrijk, omdat de meeste e-mailclients in eerste instantie afbeeldingen niet laten zien, maar wel de alternatieve afbeelding tekst tonen.

en: Image link:
nl: Afbeeldings link:

en: Put a url if you want to put link around the image, for example: http://www.mysite.com/mypage.html.
nl: Voer een URL in als je de afbeelding ergens naar wilt laten linken. Bijv: http://www.mijnsite.nl/mijnpagina.html.

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Make your own templates how-to
nl: Uitleg hoe je zelf templates kunt maken

en: From date:
nl: Vanaf datum:

en: to date:
nl: Tot datum:

en: last 7 days
nl: laatste 7 dagen

en: last 30 days
nl: laatste 30 dagen

en: last week
nl: afgelopen week

en: last month
nl: afgelopen maand

en: The date range you have selected is not available.
nl: De geselecteerde periode is niet beschikbaar

en: Current status of subscriptions
nl: Huidige status van de aanmeldingen

en: Active users:
nl: Actieve gebruikers:

en: Not confirmed:
nl: Niet bevestigd:

en: Unsubscribed users:
nl: Uitgeschreven gebruikers:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Currently have no subscribers.
nl: Op dit moment zijn er geen abonnee/'s.

en: Accumulated sign ups and unsubscribes from date:
nl: Opgebouwde aanmeldingen en uitschrijvingen vanaf datum:

en: You must select a right date range
nl: Je moet een juiste periode selecteren

en: Sign ups
nl: Inschrijvingen

en: Unsubscriptions
nl: Uitschrijvingen

en: Sendings
nl: Verzendingen

en: Sendings OK
nl: Goede verzendingen

en: Sendings Error
nl: Foute verzendingen

en: Cant read
nl: Onleesbaar

en: Total clicks
nl: Totaal aantal klikken

en: Newsletters & clicks from date:
nl: Nieuwsbrieven en klikken vanaf datum:

en: Link clicks
nl: Klikken op links

en: Total submits
nl: Totaal aantal verzendingen

en: Error: make sure the directory %s exists and has write permissions (chmod 700).
nl: Fout: Controleer of de directory %s bestaat en schrijf rechten heeft (chmod 700).

en: Error: there is no image selected
nl: Fout: Er is geen afbeelding geselecteerd

en: Knews updated the database successfully. Welcome to %s version.
nl: Knews heeft de database succesvol bijgewerkt. Welkom bij versie %s

en: Customize widget messages
nl: Personaliseer de widget berichten

en: Sign up date user cant be understood
nl: De inschrijvingsdatum van de gebruiker is niet duidelijk

en: SQL Error while inserting user
nl: SQL fout bij toevoegen gebruiker

en: SQL Error while updating user
nl: SQL fout bij wijzigen gebruiker

en: Warning: the email has no subject! %s Edit it again before submit!
nl: Waarschuwing: De email heeft geen onderwerp! %s Ga terug naar bewerken!

en: Warning: %sConfigure sender name before submit!
nl: Waarschuwing: %s Stel afzender in voorafgaand aan verzending!

en: text_direction
nl: ltr

en: cant_read_text_1
nl: Als u deze email niet kunt lezen klik

en: cant_read_text_link
nl: hier

en: unsubscribe_text_1
nl: Als u zich wilt uitschrijven voor deze nieuwsbrief klik

en: unsubscribe_text_link
nl: hier

en: Sign Ups & Blocks
nl: Inschrijvingen & Blokkeringen

en: Use the CRON server (recommended)
nl: Gebruik de CRON server (aanbevolen)

en: Text direction, Left To Right or Right To Left: put <span style="color:#e00">ltr</span> or <span style="color:#e00">rtl</span>
nl: Tekst richting, van Links naar Rechts of van Rechts naar Links <span style="color:#e00">ltr</span> or <span style="color:#e00">rtl</span>

en: Default alignment (<span style="color:#e00">left</span> for left to right languages and <span style="color:#e00">right</span> for right to left languages)
nl: Standaard uitlijning (<span style="color:#e00">links</span> bij Links naar Rechts talen <span style="color:#e00">rechts</span> voor Rechts naar Links talen)

en: Inverse alignment (<span style="color:#e00">right</span> for left to right languages and <span style="color:#e00">left</span> for right to left languages)
nl: Omgekeerde uitlijning (<span style="color:#e00">rechts</span> bij Links naar Rechts talen <span style="color:#e00">links</span> voor Rechts naar Links talen)

en: Cant read text 1
nl: Kan tekst 1 niet lezen

en: Cant read text link
nl: Kan tekst link niet lezen

en: Cant read text 2
nl: Kan tekst 2 niet lezen

en: Unsubscribe text 1
nl: Uitschrijf tekst 1

en: Unsubscribe text link
nl: Uitschrijf tekst link

en: Unsubscribe text 2
nl: Uitschrijf tekst 2

en: default_alignment
nl: left

en: inverse_alignment
nl: right

en: The read more text link
nl: De Lees Meer tekst link

en: read_more_link
nl: lees meer

en: Image URL:
nl: Afbeelding URL:

en: Image align:
nl: Afbeelding uitlijning:

en: Apply changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Undo
nl: Maak ongedaan

en: Fast selection:
nl: Snelle selectie:

en: You are downgraded the version of Knews, you can lose data, please update quickly
nl: Je hebt een lagere versie van Knews geïnstalleerd, je kunt daarmee data verlizen, update a.u.b. snel

en: Cant create the automated submit
nl: Kan de automatische verzending niet aanmaken

en: Widget "%s" label form
nl: Widget "%s" label formulier

en: Auto-create
nl: Automatisch

en: Knews Post Options
nl: Knews Bericht Opties

en: Add a subscription form into the sidebar
nl: Voeg een inschrijf formulier toe in de sidebar

en: Dont ask
nl: Niet vragen

en: Not required
nl: Niet verplicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Automated process deleted
nl: Automatisch proces verwijderd

en: Automated process activated
nl: Automatisch proces geactiveerd

en: Automated process deactivated
nl: Automatisch proces gedeactiveerd

en: Automated submit activated
nl: Automatische verzending geactiveerd

en: Manual submit activated
nl: Handmatige verzending geactiveerd

en: Automated submit created
nl: Automatische verzending aangemaakt

en: Error: the name cant be empty
nl: Fout: De naam kan niet leeg zijn

en: Error: there is already an automated submit with this name
nl: Fout: Er is al een automatische verzending met deze naam

en: Auto-create Newsletters
nl: Automatische Nieuwsbrieven

en: Automated process name
nl: Geautomatiseerd proces naam

en: Target
nl: Doel

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Automatic submit
nl: Automatische verzending

en: Method
nl: Methode

en: Last run
nl: Laatste keer

en: Activate/deactivate the automated task
nl: Activeer/Deactiveer de geautomatiseerdetaak

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Automatic/Manual submits of auto-created newsletters
nl: Geautomatiseerde/Handmatige verzending van automatische aangemaakte Nieuwsbrieven

en: Delete definitively this automated task
nl: Verwijder deze geautomatiseerde taak permanent

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Automated submit
nl: Automatische verzending

en: Manual submit
nl: Handmatige verzending

en: Automated submits
nl: Automatische verzendingen

en: At the moment there is no automated task, you can create new ones
nl: Er is op dit moment nog geen geautomatiseerde taak.

en: New Auto-creation Process
nl: Nieuw automatisch nieuwsbrief proces

en: Auto-create Newsletters Tutorial
nl: Uitleg automatische Nieuwsbrieven

en: Get posts from language:
nl: Haal berichten met de taal:

en: Use as template:
nl: Gebruik als template:

en: You must first create a newsletter with insertable info (leave the %the_content%, %the_title% etc.)
nl: Je moet eerst een nieuwsbrief aanmaken met invoegbare informatie (met %the_content%, %the_title% etc.)

en: Create a newsletter every %s posts
nl: Maak elke %s berichten een nieuwsbrief

en: Error: there are no mailing lists
nl: Fout: er zijn geen mailing lijsten

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Automated options
nl: Geautomatiseerde opties

en: Include the posts in the automated newsletters (default value for the new created posts)
nl: Gebruik de berichten in de geautomatiseerde nieuwsbrieven (standaard voor nieuwe berichten)

en: Manual Newsletters
nl: Handmatige Nieuwsbrieven

en: Auto-created Newsletters
nl: Automatische Nieuwsbrieven

en: There is no auto-created newsletter.
nl: Er is (nog) geen automatische nieuwsbrief aangemaakt.

en: widget_label_name
nl: Naam:

en: widget_label_surname
nl: Achternaam:

en: General options
nl: Algemene Opties

en: Include this post in the automated newsletters?
nl: Gebruik dit bericht in de automatische nieuwsbrieven?

en: This post has been included into:
nl: Dit bericht is gebruikt in:

en: This post still not included into any automated newsletter.
nl: Dit bericht is nog niet gebruikt in enige automatische nieuwsbrief.

en: Active process:
nl: Actief proces:

en: Newsletter creation options
nl: Nieuwsbrief aanmaak opties

en: Create a newsletter every x amount of time
nl: Maak elke x periode een nieuwsbrief

en: Newsletter submit options
nl: Nieuwsbrief verzend opties

en: Target for newsletter:
nl: Doel van de nieuwsbrief:

en: Submit method:
nl: Verzend methode:

en: Messages reset to defaults.
nl: Berichten naar standaard herstelt.

en: All categories
nl: Alle categorieën

en: Error: Please, fill all the form
nl: Fout: Vul a.u.b. het hele formulier in

en: Mantain current data and add new mailing lists
nl: Behoud huidige gegevens en voeg nieuwe mailing lijsten toe

en: of
nl: van

en: Step
nl: Stap

en: Submit automatic
nl: Automatisch verzenden

en: This template requires Knews version %s you must update Knews before use this template
nl: Deze template vereist Knews versie %s Je moet Knews updaten om deze te kunnen gebruiken.

en: This template requires the professional version of Knews. You can get it %s here
nl: Deze template vereist de Pro versie van Knews. Deze kun je %s hier verkrijgen

en: Compatibility options
nl: Compatibiliteit opties

en: <strong>Knews is now registered</strong>. Go to %s plugins administration %s and click on Knews 'Check for updates' link for upgrade. Thank you very much.
nl: <strong>Knews is nu geregistreerd</strong>. Ga naar de %s Plugins pagina %s en klik bij knews op de 'Check for updates' link om te updaten. Hartelijk dank!

en: Knews runs every hour the automated newsletter creation jobs.
nl: Elk uur voert Knews the automatische nieuwsbrief aanmaak taak uit

en: You can manually trigger this task now (only recommended for testing purposes) %s Run Automated Creation Now
nl: Je kunt deze taak handmatig starten (alleen aanbevolen voor test doeleinden) %s Voer Automatische aanmaak nu uit

en: Knews submit runs every 10 minutes and sends a portion of the list.
nl: De Knews verzend taak draait elke 10 minuten en verstuurt dan een deel van de lijst.

en: You can manually trigger the JavaScript CRON if your newsletter is not being sent for any reason: %s Run JS-Cron Now
nl: Je kunt de JavaScript CRON handmatig starten als de nieuwsbrief om onduidelijke reden niet verstuurt wordt. %s Start JS-Cron Nu

en: Widget subscription form title
nl: Inschrijvingsformulier Widget titel

en: Widget latest newsletters title
nl: Laatste nieuwsbrief Widget titel

en: Mobile version text link
nl: Tekst link voor Mobiel

en: Desktop version text link
nl: Tekst link Desktop versie

en: You are downgraded to the free version of Knews, you can lose data, please update quickly! You can get the professional version %s here
nl: Je bent gedowngrade naar de gratis versie van Knews, je kunt daardoor data verliezen, update snel! De Pro verise %s is hier te krijgen

en: Max number of newsletters: <br />(-1 for infinite):
nl: Max. aantal nieuwsbrieven: <br />(-1 is onbeperkt):

en: Hide not sent newsletters?
nl: Niet verzonden nieuwsbrieven verbergen?

en: Hide automated newsletters?
nl: Automatische nieuwsbrieven verbergen?

en: Customize widget title
nl: Pas de widget titel aan

en: Knews Pro options
nl: Knews Pro opties

en: Your e-mail (used for the Knews Shop account):
nl: Je e-mail (wordt het Knews Shop account):

en: Registration
nl: Registratie

en: Serial Key:
nl: Serienummer:

en: (get it in our shop, login and click on "My Downloads" page)
nl: (Verkrijgbaar in onze shop. Log in en klik op de "My Downloads" pagina)

en: Save Serial
nl: Serienummer opslaan

en: Bounce configuration
nl: Bounce configuratie

en: Bounce detection deactivated
nl: Bounce detectie niet actief  (Bouncen is het terugontvangen van niet afleverbare email. Meestal vanwege foute email adressen)

en: Bounce detection activated
nl: Bounce detectie actief

en: POP3 Mail host:
nl: POP3 Mail server:

en: POP3 Port:
nl: POP3 Poort:

en: User account:
nl: Gebruikers account:

en: User password
nl: Gebruikers wachtwoord:

en: Secure connection:
nl: Veilige verbinding:

en: Before enabling the Bounce detection, enter the values and click on TEST button
nl: Vordat je de Bounce detectie aanzet, vul de waardes in en klik op de TEST knop

en: Test POP3 config
nl: Test POP3 configuratie

en: Cant connect to POP3 mail server, please, check the configuration values
nl: Kan niet verbinden met de POP3 mail server. Controleer a.u.b. de instellingen

en: Bounce tutorial
nl: Bounce Uitleg

en: Knews Pro includes a bounce email detection system, it needs an dedicated account like bounce@yourdomain.com. First, create the account, next, fill the configuation fields, then test the connection and if all works fine, activate & save.
nl: Knews Pro bevat een bounce email detectie systeem, er is daarvoor een speciaal mailadres nodig als bijvoorbeeld bounce@jouwdomein.nl. Maak eerst zo'n email account aan, pas dan de configuratie aan, test de verbinding en als alles werkt kies dan Activeer & Opslaan.

en: Use post edition date instead post creation date for the automated newsletters (older posts never included in automation, will be included if you edit it and activate this option)
nl: Gebruik de wijzigingsdatum van het bericht, i.p.v. de aanmaakdatum, voor de automatische nieuwsbrieven (Oudere berichten zullen dan worden bijgevoegd als je ze bewerkt en deze optie is geactiveerd)

en: Apply filter the_content in the newsletter post insertion (Deactivate for compatibility issues with some plugins like NextGen Gallery)
nl: Pas the_content filter toe bij het invoegen van berichten in nieuwsbrieven (Deactiveer bij compatibiliteit problemen met sommige plugins zoals NextGen Gallery)

en: <strong>Note</strong>: if you are using <strong>qTranslate</strong> you cant deactivate this option, because it uses this filter to divide the post contents into different languages.
nl: <strong>Let op</strong>: Als je <strong>qTranslate</strong> gebruikt kun je deze optie niet uitschakelen, omdat het dit filter gebruikt om de bericht inhoud in de verschillende talen op te delen.

en: Prevent bot registrations. Some Cache Plugins can need deactivate this option (Subscribe always fails "wrong e-mail adress" message).
nl: Voorkom bot registraties. Bij sommige Cache Plugins moet deze optie uitgeschakeld worden (Aanmelden gaat altijd fout met een "fout e-mail adres" melding).

en: Premium options
nl: Premium opties

en: Hide default templates (only works if at least one template is installed into (/wp-content/uploads/knewstemplates/)
nl: Verberg standaard templates (werkt alleen als er minstens één template is opgeslagen in /wp-content/uploads/knewstemplates/ )

en: Hide Knews Shop Products offers
nl: Verberg Knews Shop product aanbiedingen

en: WordPress user syncronization
nl: WordPress gebruiker synchronisatie

en: Subscribe new WordPress users to:
nl: Meldt nieuwe WordPress gebruikers aan bij:

en: None
nl: Geen

en: Newsletter deleted
nl: Nieuwsbrief verwijderd

en: Newsletter name updated
nl: Nieuwsbrief naam gewijzigd

en: Newsletter duplicated
nl: Nieuwsbrief gekopieerd

en: Desktop and mobile versions
nl: Destop en mobiele versies

en: Desktop version only
nl: Alleen Desktop versie

en: Unconfirmed
nl: Onbevestigd

en: Mark as bounced email
nl: Markeer als Bounced email

en: Mark as activated
nl: Markeer als geactiveerd

en: Mark as blocked
nl: Markeer als geblokkeerd

en: Mark as bounced
nl: Markeer als bounced

en: Subscribe to list
nl: Abonneer op mailinglijst

en: Unsubscribe to list
nl: Meldt af van mailinglijst

en: Choose one list
nl: Kies één mailinglijst

en: You dont have any mobile template!
nl: Je hebt geen mobiele template!

en: There is a videotutorial about Knews WYSIWYG Editor, %s view it in Youtube
nl: Er bestaat een video uitleg over de Knews WYSIWYG editor, %s bekijk deze in Youtube

en: Sorry, this is a premium feature. Please, %s click here and see all the Knews Pro features.
nl: Sorry, dit is een Premium functie. %s Klik hier om al de Knews pro functies te bekijken

en: Warning! You arent selected any mailing list, do you want to continue?
nl: Waarschuwing! Je hebt geen enkele mailing lijst geselecteerd, wil je verder gaan?

en: The field name cant be empty
nl: Het veld Naam kan niet leeg zijn

en: Select the %s filtered subscribers to perform a massive action
nl: Selecteer de %s gefilterde abonnees om een bulk actie uit te voeren

en: Select all your subscribers (%s) to perform a massive action
nl: Selecteer alle abonnees (%s) om een bulk actie uit te voeren

en: Roles and capabilities saved.
nl: Rollen en rechten opgeslagen.

en: Roles and capabilities
nl: Rollen en rechten

en: Role name
nl: Rol naam

en: Can see Knews Stats
nl: Kan Knews statistieken bekijken

en: Can manage newsletters
nl: Kan nieuwsbrieven beheren

en: Can manage users
nl: Kan gebruikers beheren

en: Can configure Knews
nl: Kan Knews configureren

en: All subscribers
nl: Alle abonnees

en: Do WordPress user importation
nl: Importeer WordPress gebruikers

en: Import <strong>all</strong> the WordPress users and subscribe into the mailing list:
nl: Importeer <strong>alle</strong> WordPress gebruikers en abonneer deze op de mailinglijst:

en: Assign the language:
nl: Wijs de taal toe:

en: Import WP users into Knews
nl: Importeer WP gebruikers in Knews

en: Users imported: %s. Users found before (not re-imported): %s.
nl: Geïmporteerde gebruikers: %s. Al bestaande gebruikers (niet opnieuw geïmporteerd): %s.

en: Errors submitting confirmation: %s
nl: Fouten bij versturen bevestiging: %s

en: Order
nl: Volgorde

en: New Auto-create Newsletters Process
nl: Nieuw Automatisch Nieuwsbrief Proces

en: Automated process name:
nl: Automatisch proces naam:

en: desktop_version_text_link
nl: desktop_versie_tekst_link

en: Knews Pro is currently installed.
nl: Knews Pro is al geïnstalleerd.

en: Only from the %s main blog dashboard %s the Knews upgrades can be managed. Maybe only the network administrator can do it.
nl: De Knews upgrades kunnen alleen vanaf het %s algemene dashboard %s worden beheerd. Soms heeft alleen de beheerder daar toegang toe.

en: Warning: if you haven't any mailing list opened, the subscription widget will not shown
nl: Let op: Als er geen mailing lijsten zijn wordt de aanmeldingswidget niet getoond.

en: Warning: you haven't any mailing list opened for logged users, the subscription widget will not shown until you make log out
nl: Let op: Er zijn geen mailinglijsten voor ingelogde gebruikers. De aanmeldingswidget wordt pas getoond als je uitlogt.

en: Save changes
nl: Sla wijzigingen op

en: Subscribe me
nl: Abonneer mij

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: here
nl: hier

en: Alerts
nl: Waarschuwingen

en: You must call the main blog www.yourdomain.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=knewsCron URL
nl: Je moet de juiste URL gebruiken: www.yourdomain.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=knewsCron

en: mobile_version_text_link
nl: mobiele_versie_tekst_link

en: Widget %s label form
nl: Widget %s label formulier

en: Load SMTP defaults:
nl: Laad SMTP standaard instellingen:

en: My hosting is 1&1
nl: Mijn hostingprovider is 1&1

en: My Hosting is GoDaddy
nl: Mijn hostingprovider is GoDaddy

en: <strong>Knews:</strong> Do you want to stay-in-touch about latest Knews features, tips and tricks? Please, subscribe to our newsletter %s here
nl: <strong>Knews:</strong> WIl je op de hoogte blijven van de laatste Knews features, tips en truuks? Meldt u dan %s hier aan voor onze nieuwsbrief.

en: Prioritary Support
nl: Priority support

en: Prioritary Support for Knews Pro
nl: Priority support voor Knews Pro

en: Name:
nl: Naam:

en: Please, explain your questions in English, Spanish or Catalan:
nl: Stel a.u.b. uw vragen in het Engels, Spaans of Catalaans:

en: Close and Save Changes
nl: Sluit en sla wijzigingen op

en: Close and Discard Changes
nl: Sluit en negeer wijzigingen

en: Custom Post Types configuration
nl: Custom Post Types configuratie

en: Use in manual post selection
nl: Gebruik in handmatige bericht selectie

en: Use it for automate newsletters
nl: Gebruik in automatische nieuwsbrieven

en: widget_required
nl: * Dit veld is verplicht

en: widget_label_terms
nl: Ik accepteer de voorwaarden

en: widget_subtitle
nl: Abonneer je op onze nieuwsbrief, zo blijf je up-to-date:

en: ajax_wrong_fields
nl: Controleer a.u.b. the verplichte velden
