Knews - en to ca translation catalogue (630 entries)

en: Schedule submit
ca: Programar enviament

en: (highest)
ca: (la major)

en: (lowest)
ca: (la menor)

en: Batch submit process has been properly scheduled.
ca: El procés d'enviament ha estat programat correctament.

en: Activate user directly (don't send e-mail confirmation)
ca: Activar l'usuari directament (no enviar e-mail de confirmació)

en: Filter by state
ca: Filtrar per estat

en: No users match the search criteria
ca: Cap usuari acompleix els criteris de cerca

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: Add extra field
ca: Afegir camp extra

en: Add field
ca: Afegir camp

en: Add newsletter
ca: Afegir newsletter

en: All
ca: Tots

en: All in
ca: Tots a

en: And have been blocked in this import:
ca: I han estat bloquejats en aquesta importació:

en: And there have not been imported:
ca: I no han estat importats:

en: At the moment there is no list, you can create new ones
ca: De moment no hi ha cap llista, pots crear-ne de noves

en: At the moment there is no newsletter, you can create new ones
ca: De moment no hi ha cap newsletter, pots crear-ne de noves

en: Automatically send confirmation e-mails:
ca: Envia automàticament e-mails de confirmació:

en: Before enabling the sending SMTP, enter the values and your e-mail and then click on TEST button
ca: Abans d'establir l'enviament per SMTP, entra els valors, el teu e-mail i fes clic a TEST

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: CRON has not yet been configured
ca: CRON encara no ha estat configurat

en: CRON has stopped working.
ca: CRON ha deixat de funcionar.

en: CRON is properly configured
ca: CRON està correctament configurat

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: CSV Upload
ca: Pujar CSV

en: CSV total:
ca: Total CSV:

en: I can't submit an e-mail to:
ca: No puc enviar un e-mail a:

en: Pay attention: If your SMTP server is anonymous leave SMTP User and SMTP Password fields blank
ca: Atenció: Si el teu servidor SMTP es anònim, deixa els camps Usuari SMTP i Contrasenya SMTP buits

en: Check dates
ca: Comprovar dates

en: Check the directory permissions for
ca: Comprova els permisos del directori

en: Select a column
ca: Selecciona una columna

en: Choose a template
ca: Escull un Template

en: Configuration
ca: Configuració

en: Confirmed
ca: Confirmat

en: Continue
ca: Continuar

en: Create a mailing list
ca: Crear una llista de correu

en: Create a subscriber manually
ca: Crear un subscriptor manualment

en: Create new mailing list
ca: Crear una nova llista de correu

en: Create new newsletter
ca: Crear una nova Newsletter

en: Create a user
ca: Crear usuari

en: Created
ca: Creat

en: Cron-JS finished, you can close the window
ca: Cron-JS acabat, pots tancar la finestra

en: Cron-JS in the process, don't close this window...
ca: Cron-JS en procés, no tanquis la finestra...

en: Customised messages
ca: Missatges personalitzats

en: Date (day/month/year)
ca: Data (dia/mes/any)

en: Delete
ca: Eliminar

en: Do the import
ca: Realitzar la importació

en: E-mails sent internally using WordPress (wp_mail() function)
ca: E-mails enviats internament usant la funció de WordPress wp_mail()

en: Edit
ca: Editar

en: Editing newsletter
ca: Editant Newsletter

en: E-mails sent at once
ca: E-mails enviats una vegada

en: Enclosure
ca: Tancament

en: Encoding
ca: Codificació

en: Error saving
ca: Error guardant

en: Error: can't move uploaded file.
ca: Error: no puc moure el fitxer pujat.

en: Error: can't open the file
ca: Error: no puc obrir el fitxer

en: Extra fields
ca: Camps extra

en: Field
ca: Camp

en: Fields assignement
ca: Assignació de camps

en: File upload
ca: Pujar fitxer

en: File uploaded correctly
ca: Fitxer pujat correctament

en: Filter
ca: Filtrar

en: Filter by mailing list
ca: Filtrar per llista de correu

en: Find
ca: Buscar

en: Finished
ca: Acabat

en: Formatting
ca: Formatant

en: Go back
ca: Anar enrere

en: Go to first page
ca: Anar a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Anar a la última pàgina

en: Go to next page
ca: Anar a la pàgina següent

en: Go to previous page
ca: Anar a la pàgina anterior

en: If a user already exists (matches e-mail)
ca: Si un usuari ja existeix (e-mail coincident)

en: If you see the correct values, press "Continue"
ca: Si veus els valors correctes, apreta "Continuar"

en: If you can read this e-mail, SMTP is correctly configured and you can activate it in Knews preferences
ca: Si pots llegir aquest e-mail, tens correctament configurat l'enviament per SMTP i pots activar-lo a les preferències de Knews

en: If you choose a column, allowed values ​​are:
ca: Si esculls una columna, els valors permesos son:

en: If you do not know what values ​​to put, leave these initially, later you can change it
ca: Si desconeixes els valors a posar, deixa aquests inicialment, després podràs canviar-los

en: If you enter a value manually, this will be the same for all users imported
ca: Si entres un valor manualment, aquest serà el mateix per a tots els usuaris importats

en: Import
ca: Importar

en: Import CSV
ca: Importar CSV

en: Import finished
ca: Importació finalitzada

en: Import preview (we have not made ​​any changes yet:
ca: Previsió d'importació (no hem realitzat cap canvi encara):

en: Import results
ca: Resultats d'importació

en: Inactive language
ca: Idioma inactiu

en: Instructions for setting up CRON
ca: Instruccions per a configurar CRON

en: Language
ca: Idioma

en: Leave empty
ca: Deixar buit

en: List name
ca: Nom de la llista

en: Mailing list
ca: Llista de correu

en: Mailing list created
ca: Llista de correu creada

en: Mailing lists
ca: Llistes de correu

en: Mailing lists updated
ca: Llistes de correu actualitzades

en: Main
ca: Principal

en: Main field
ca: Camp principal

en: Main options
ca: Opcions principals

en: Maintain current data
ca: Mantenir la data actual

en: Make preview
ca: Fer previsió

en: Marking this box, this field will be visible in the users table. We recommend you don't mark more than 2 or 3 fields to avoid a confusing table
ca: Marcant la casella aquest camp serà visible a la taula d'usuaris. Et recomanem no marcar més de 2 ó 3 camps per no fer la taula confusa

en: Modified
ca: Modificat

en: Multilingual
ca: Multiidioma

en: Name
ca: Nom

en: Name list
ca: Nom de la llista

en: Name of extra field
ca: Nom del camp extra

en: Failed to create the Newsletter
ca: La Newsletter no ha pogut crear-se

en: Newsletter doesn't exists
ca: La Newsletter no existeix

en: Newsletter list updated
ca: La llista de newsletters ha estat actualitzada

en: Newsletter name
ca: Nom de la newsletter

en: Newsletter saved
ca: Newsletter guardada

en: No delimiters
ca: Sense delimitadors

en: Not confirmed
ca: No confirmat

en: Now you must click here, then a window that emulates CRON with JavaScript will open. You should leave it open till sending ends.
ca: Ara has de clicar ací, s'obrirà una finestra que emularà CRON amb JavaScript, has de deixar-la oberta fins que l'enviament acabi.

en: Of which have been successfully imported:
ca: Dels quals s'han importat correctament:

en: Ongoing
ca: Enviant

en: Open
ca: Oberta

en: Open for registered users
ca: Oberta per els usuaris registrats

en: Overwrite
ca: Sobreescriure

en: Paused
ca: Pausat

en: Paused?
ca: Pausat?

en: Permission
ca: Permís

en: Preview
ca: Previsualitzar

en: Priority
ca: Prioritat

en: Progress / Results
ca: Progrés / Resultats

en: Properly tabulated
ca: Correctament tabulats

en: Recipient
ca: Destinatari

en: SMTP Password
ca: Contrasenya SMTP

en: SMTP Submit e-mail test done
ca: Enviament de e-mail de prova per SMTP realitzat

en: SMTP User
ca: Usuari SMTP

en: Save
ca: Guardar

en: Saved.
ca: Guardat.

en: Scan CSV again
ca: Escanejar CSV de nou

en: See users
ca: Veure usuaris

en: Select the post to insert in the newsletter
ca: Seleccionar el post per a insertar a la Newsletter

en: Send e-mail confirmation
ca: Enviar e-mail de confirmació

en: Send e-mails using SMTP (recommended)
ca: Enviar e-mails per SMTP (recomanat)

en: Send the newsletter manually
ca: Enviar la newsletter manualment

en: Send the newsletter to the following lists
ca: Enviar la newsletter a les llistes següents

en: Sender
ca: Remitent

en: Sender e-mail
ca: E-mail remitent

en: Sender name
ca: Nom remitent

en: Sending
ca: Enviant

en: Sending SMTP is not enabled, the shipments are less reliable.
ca: L'enviament per SMTP no està configurat, els enviaments son menys fiables.

en: Sending newsletter
ca: Enviant newsletter

en: Separator
ca: Separador

en: Shipping done, check that the mail has arrived.
ca: Enviament realitzat, comprova que has rebut l'e-mail.

en: Special
ca: Especial

en: Start (now or deferred)?
ca: Començar (ara o diferit)?

en: State
ca: Estat

en: Stats
ca: Estadístiques

en: Status
ca: Estat

en: Submit end
ca: Fi d'enviament

en: Submit
ca: Enviar

en: Submit error.
ca: Error al enviar.

en: Submit newsletter
ca: Enviar newsletter

en: Continue editing
ca: Continuar editant

en: Submit start
ca: Inici enviament

en: Submits
ca: Enviaments

en: Subscribe all users to the following mailing lists:
ca: Subscriure tots els usuaris a les següents llistes de correu:

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Submit method
ca: Mètode d'enviament

en: Today, at
ca: Avui, a les

en: Tomorrow, at
ca: Demà, a les

en: at
ca: a les

en: Yesterday, at
ca: Ahir, a les

en: Test SMTP config
ca: Provar configuració SMTP

en: The WPML plugin was not detected, multilingual options are not functional
ca: El plugin WPML no ha estat detectat, les opcions multilingüe no son funcionals

en: The directory /wp-content/plugins/knews/tmp must be writable (chmod 700)
ca: El directori /wp-content/plugins/knews/tmp deu ser escribible (chmod 700)

en: The field already exists
ca: El campo ja existia

en: The field has been added
ca: El campo ha estat afegit

en: The field name can't be empty
ca: El camp nom no pot estar buit

en: The fields have been updated
ca: Els camps han estat actualitzats

en: The first row is a header
ca: La primera fila és una capçalera

en: The last execution was done
ca: La última execució va ser fa

en: The newsletter doesn't exists
ca: La newsletter no existeix

en: The newsletter has been created successfully
ca: La newsletter ha estat creada correctament

en: A token is used to insert a field in the newsletter. Should be located between %, with no spaces, for example: %name%
ca: Un token es usat per a insertar un camp a la newsletter, ha d'anar entre %, sense espais, per exemple: %nom%

en: The user has been added and an e-mail confirmation has been sent
ca: L'usuari ha estat afegit i li hem enviat un e-mail de confirmació

en: The user has been added and from now on he will receive the newsletters
ca: L'usuari ha estat afegit i des d'aquest moment rebrà les newsletters

en: The user has been added but an error occurred in sending e-mail confirmation
ca: L'usuari ha estat afegit però hi ha hagut un error al enviar-li l'e-mail de confirmació

en: The user has not been inserted
ca: L'usuari no ha estat afegit

en: The user was already introduced
ca: L'usuari ja estava introduït

en: There is already another newsletter with the same name!
ca: Ja hi ha una altra newsletter amb el mateix nom!

en: There have been created:
ca: Han estat creats:

en: There have been updated:
ca: Han estat actualitzats:

en: This field is required to take it in some column
ca: Aquest camp es obligatori agafar-lo d'alguna columna

en: Time
ca: Temps

en: The single e-mail has been sent to:
ca: L'e-mail únic ha estat enviat a:

en: Unique language
ca: Idioma únic

en: Unknown language
ca: Idioma desconegut

en: Update fields
ca: Actualitzar camps

en: Update user
ca: Actualitzar usuari

en: Use the WPML defined languages to operate Knews in multilanguage mode
ca: Usar els idiomes definits a WPML per a operar Knews en mode multiidioma

en: Use the qTranslate defined languages to operate Knews in multilanguage mode
ca: Usar els idiomes definits a qTranslate per a operar Knews en mode multiidioma

en: Operate Knews as monolingual
ca: Usar Knews com a monoidioma

en: No mulilanguage plugins detected. Knews works with qTranslate and WPML plugins
ca: No s'han detectat plugins multiidioma. Knews pot funcionar amb els plugins qTranslate o WPML

en: qTranslate: free plugin
ca: qTranslate: plugin gratuït

en: WPML: commercial plugin
ca: WPML: plugin comercial

en: Note: Knews authors have no relationship with qTranslate or WMPL authors.
ca: Nota: Els autors de Knews no tenen relació amb els autors de qTranslate o WPML

en: If you leave now this page, the Newsletter changes will be lost. Please, cancel and press the "Save" button (blue coloured).
ca: Si abandones ara aquesta pàgina, els canvis introduïts a la Newsletter es perdran. Sisplau, cancel·la i pitja "Guardar" (botó blau).

en: The multilanguage plugin has stopped working.
ca: El plugin multiidioma ha deixat de funcionar.

en: Welcome to Knews.
ca: Benvingut a Knews.

en: Please, go to %s configuration page
ca: Sisplau, vés a la %s pàgina de configuració

en: Don't show this message again [x]
ca: No tornis a mostrar-me aquest missatge [x]

en: The user already exists
ca: L'usuari ja existeix

en: User data updated
ca: La informació de l'usuario ha estat actualitzada

en: User not found
ca: Usuari no trobat

en: Users
ca: Usuaris

en: There are not yet users
ca: Encara no hi ha usuaris

en: Users unconfirmed (You should do confirmation manually):
ca: Usuaris no confirmats (hauràs de confirmar-los manualment):

en: Send a confirmation e-mail to the unconfirmed users (not to the locked ones)
ca: Enviar un e-mail de confirmació als usuaris no confirmats (als bloquejats no)

en: Using special characters (accents) correctly coded
ca: Els caràcters especials (accents) correctament codificats

en: Value
ca: Valor

en: Wrong e-mail
ca: E-mail incorrecte

en: Wrong state
ca: Estado erroni

en: Yes
ca: Sí

en: You cannot schedule a delayed delivery. You must leave an auxiliary window open (JavaScript CRON Emulation) until the sending ends
ca: No pots programar un enviament diferit. hauràs d'usar una finestra auxiliar (emulació de CRON per JavaScript) fins que l'enviament acabi

en: You must choose a name for the new newsletter!
ca: Has d'escollir un nom per a la nova newsletter!

en: You must choose a template!
ca: Has d'escollir un template!

en: You must upload a file.
ca: Has de pujar un fitxer.

en: You should be seeing the header and the four first lines of the CSV:
ca: Hauries d'estar veient la capçalera i les quatre primeres línies del CSV:

en: widget_title
ca: Subscriure'm

en: widget_label_email
ca: E-mail:

en: Widget submit button
ca: Botó d'enviament del widget

en: widget_button
ca: Enviar

en: You were already a subscriber (AJAX message)
ca: Ja estaves subscrit (missatge AJAX)

en: ajax_subscription
ca: Acabem d'enviar-te un e-mail perquè confirmis la teva subscripció

en: ajax_subscription_direct
ca: Has estat subscrit correctament.

en: ajax_subscription_oops
ca: Ja estaves subscrit anteriorment.

en: ajax_subscription_error
ca: Error al enviar e-mail de confirmació

en: ajax_wrong_email
ca: L' e-mail sembla incorrecte, sisplau, revisa'l

en: email_subscription_subject
ca: Alta newsletter

en: email_subscription_body
ca: <p>Has demanat ser subscrit al newsletter de #blog_name#, has de confirmar la teva inscripció fent clic <a href="#url_confirm#">aqu&iacute;</a></p><p>Pots enganxar la direcció al navegador:<br>#url_confirm#</p>

en: subscription_ok_title
ca: La teva subscripció ha estat confirmada

en: subscription_ok_message
ca: A partir d'aquest moment començaràs a rebre la nostra newsletter.<br><br><strong>Moltes gràcies.</strong>

en: subscription_error_title
ca: S'ha produït un error al subscriure't

en: subscription_error_message
ca: Sisplau, torna a intentar-ho, si és necessari copia l'enllaç sencer de l'e-mail a la barra de direccions del tu navegador.<br><br><strong>Disculpa les molèsties</strong>

en: subscription_stop_error_title
ca: La teva subscripció no ha pogut anul·lar-se

en: subscription_stop_error_message
ca: Sisplau, torna a intentar-ho, si és necessari copia l'enllaç sencer de l'e-mail a la barra de direccions del tu navegador.<br><br><strong>Disculpa les molèsties</strong>

en: subscription_stop_ok_title
ca: La teva subscripció ha estat anul·lada

en: subscription_stop_ok_message
ca: A partir d'aquest moment deixaràs de rebre les nostres newsletters.<br><br><strong>Moltes gràcies.</strong>

en: dialogs_close_button
ca: Tancar

en: year-month-day
ca: any-mes-dia

en: blocked
ca: bloquejat

en: can't create the mailing list
ca: no pot crear-se la llista de correu

en: confirmed
ca: confirmat

en: deleted
ca: eliminat

en: day-month-year
ca: dia-mes-any

en: If not, change the separator values and / or closing. Then press "Scan CSV again":
ca: Si no, canvia els valors de separador i/o tancament i pitja "Escanejar CSV altre cop":

en: introduce value
ca: introduïr valor

en: month-day-year
ca: mes-dia-any

en: minutes ago
ca: minuts

en: never
ca: mai

en: not confirmed
ca: no confirmat

en: Language not detected!
ca: no ha estat detectat l'idioma!

en: test mode
ca: mode prova

en: there is already a list with this name!
ca: ja hi ha una llista amb aquest nom!

en: users
ca: usuaris

en: E-mail on automatically import (body)
ca: E-mail al importar automàticament (cos)

en: E-mail on automatically import (title)
ca: E-mail al importar automàticament (assumpte)

en: Close Button Caption
ca: Text del botó tancar

en: Confirmation E-mail (body)
ca: E-mail de confirmació (cos)

en: Confirmation E-mail (subject)
ca: E-mail de confirmació (assumpte)

en: Subscription Error Dialog (Message)
ca: Diàleg de error al subscriure'm (missatge)

en: Subscription Error Dialog (Title)
ca: Diàleg d'error al subscriure's (títol)

en: Subscription OK Dialog (Message)
ca: Diàleg de confirmació al subscriure's (missatge)

en: Subscription OK Dialog (Title)
ca: Diàleg de confirmació al subscriure's (títol)

en: Subscription done, you were already subscribed (AJAX message)
ca: Subscripció realitzada, ja estaves subscrit (missatge AJAX)

en: We have sent you a confirmation e-mail (AJAX message)
ca: T'hem enviat un e-mail de confirmació (missatge AJAX)

en: Subscription error (AJAX message)
ca: Error de subscripció (missatge AJAX)

en: UnSubscribe Error Dialog (Message)
ca: Diàleg d'error al de-subscriure's (missatge)

en: UnSubscribe Error Dialog (Title)
ca: Diàleg d'error al de-subscriure's (títol)

en: UnSubscribe OK Dialog (Message)
ca: Diàleg de confirmació al de-subscriure's (missatge)

en: UnSubscribe OK Dialog (Title)
ca: Diàleg de confirmació al de-subscriure's (títol)

en: Wrong e-mail address, please check (AJAX message)
ca: E-mail incorrecte, sisplau, comprova'l (missatge AJAX)

en: email_importation_body
ca: <p>Has estat subscrit al newsletter de #blog_name#, has de confirmar la teva inscripció fent clic <a href="#url_confirm#">aqu&iacute;</a></p><p>Pots enganxar la direcci&oacute; al navegador:<br>#url_confirm#</p>

en: email_importation_subject
ca: Alta newsletter

en: deleted list
ca: llista eliminada

en: Total errors:
ca: Total de errors:

en: User deleted
ca: Usuari eliminat

en: Edit this user
ca: Editar aquest usuari

en: Activate this user
ca: Activar aquest usuari

en: Activate
ca: Activar

en: Delete definitively this user
ca: Eliminar definitivament aquest usuari

en: Block this user
ca: Bloquejar aquest usuari

en: Block
ca: Bloquejar

en: Batch actions
ca: Accions en lot

en: Apply
ca: Aplicar

en: Rename
ca: Renombrar

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Only update
ca: Només actualitzar

en: Only delete
ca: Només eliminar

en: See fails
ca: Veure errors

en: Pause
ca: Pausa

en: Progress
ca: Progrés

en: Rename this list
ca: Renombrar aquesta llista

en: See this list users
ca: Veure els usuaris d'aquesta llista

en: Delete definitively this newsletter
ca: Eliminar definitivament aquesta newsletter

en: Edit this newsletter
ca: Editar aquesta newsletter

en: Rename this newsletter
ca: Renombrar esta newsletter

en: Open a preview in a new window
ca: Obrir una previsualització en una altra finestra

en: Submit this newsletter
ca: Enviar aquesta newsletter

en: Change the priority
ca: Canviar la prioritat

en: Set the current date and time as start submit time
ca: Posar la data i la hora actuals com hora d'inici de l'enviament

en: Pause this submit
ca: Posar aquest enviament en pausa

en: Remove pause, continue submit
ca: Treure la pausa, continuar amb l'enviament

en: Start now
ca: Començar ara

en: See report fails by SMTP server
ca: Veure l'informe d'errades en el servidor SMTP

en: Stop and delete this submit now
ca: Parar i eliminar aquest enviament ara

en: Error: This newsletter does not exist
ca: Error: aquesta newsletter no existeix

en: Do you really want to delete this module?
ca: ¿Realment vols eliminar aquest mòdul?

en: Move module
ca: Moure mòdul

en: Delete module
ca: Eliminar mòdul

en: Subject
ca: Assumpte

en: Posts
ca: Entrades

en: Pages
ca: Pàgines

en: Reset all alerts
ca: Resetejar totes les alertes

en: Reset all messages to default values (all languages at once)
ca: Resetejar tots els missatges als valors per defecte (tots els idiomes a la vegada)

en: Knews will try to resend those messages which have reported error
ca: Knews intentarà enviar altre cop aquells e-mails que han reportat error

en: Resubmit those which have reported error
ca: Re-enviar els que han reportat error

en: Retry
ca: Reintentar

en: 1. Select the users you want to export:
ca: 1. Seleccioni els usuaris que vol exportar:

en: 1.1. Select the lists to export:
ca: 1.1. Seleccioni les llistes a exportar:

en: 1.2. Select the languages to export:
ca: 1.2. Seleccioni els idiomes a exportar

en: 2. Format options:
ca: 2. Opcions de format:

en: E-mail
ca: E-Mail

en: Export users
ca: Exportar usuaris

en: Insert a header in the first row
ca: Insertar una capçalera en la primera fila

en: No users match criteria
ca: No hi ha usuaris amb aquests criteris

en: Select at least one list and one language.
ca: Seleccioni com a mínim una llista i un idioma.

en: To download the .CSV, click %s here
ca: Per a descarregar el .CSV, faci clic %s ací

en: Export CSV
ca: Exportar CSV

en: Note: mark all lists and the desired language/s to filter by language, or all languages and desired lists to filter by list,
ca: Nota: marqui totes les llistes i els idiomes desitjats per a filtrar per idioma, o tots els idiomes i les llistes desitjades per a filtrar per llista,

en: ...or all lists and all languages to export all users.
ca: ...o totes les llistes i tots els idiomes per a exportar tots els usuaris.

en: %s users have been exported.
ca: S'han exportat %s usuaris.

en: Lists
ca: Llistes

en: Edit image
ca: Editar imatge

en: Insert post/page content
ca: Insertar contingut de post/pàgina

en: Free text content
ca: Contingut lliure

en: Resize toolbox
ca: Reescalar caixa d'eines

en: Warning! IE 6/7 can't edit newsletters! The editor uses HTML5 properties, you need upgrade at least to IE8, or use an modern Firefox, Chrome or Safari.
ca: Atenció! IE6/7 no pot editar newsletters! L'editor usa propietats d'HTML5, necessitaràs actualitzar como a mínim a IE8, o usar un Firefox, Chrome o Safari moderns.

en: Warning! Opera can't edit newsletters. You must use a modern Firefox, Chrome, Safari or at least Internet Explorer 8.
ca: Atenció! Opera no pot editar newsletters! Hauràs d'usar un Firefox, Chrome o Safari moderns, o com a mínim Internet Explorer 8.

en: Warning! You should activate JavaScript to edit newsletters!
ca: Atenció! Has d'activar JavaScript per a editar newsletters!

en: No submits yet. First go to Newsletters, create one, and then submit it.
ca: No hi ha enviaments encara. Primer vés a newsletters, crea'n una, i llavors envia-la.

en: Error: I can't write the .CSV file.
ca: Error: no puc escriure el fitxer .CSV.

en: User join date
ca: Data alta usuari

en: All: today
ca: Tots: avui

en: See log
ca: Veure log

en: See the complete submit log
ca: Veure el log (informe) complert de l'enviament

en: Alerts and logs
ca: Alertes i logs (informes)

en: Write logs (in /wp-content/plugins/knews/tmp directory) in submits
ca: Escriure logs (en el directori /wp-content/plugins/knews/tmp) en els enviaments

en: Go to template page
ca: Anar a la pàgina del template

en: Redirecting to editor...
ca: Redirigint a l'editor...

en: The e-mails submited to any e-mail terminated with @knewstest.com (like testing001@knewstest.com or xxx@knewstest.com) will be submited to: %s for your testing purposes
ca: Els e-mails enviats a qualsevol bústia acabada en @knewstest.com (com proves001@knewstest.com o xxx@knewstest.com) serà enviat a: %s per a que puguis fer proves

en: List deleted
ca: Llista eliminada

en: Submit start time updated
ca: Actualitzada la hora de l'enviament

en: List name updated
ca: Nom de llista actualitzat

en: Submit deleted
ca: Enviament eliminat

en: Submit priority updated
ca: Prioritat d'enviament actualitzada

en: Use WordPress's built-in CRON framework.
ca: Usar la funció CRON interna de WordPress

en: This option no requires configuration, but in less traffic sites can be slow to submit
ca: Aquesta opció no necessita configuració, però en llocs amb poc tràfec els enviaments poden ralentitzar-se

en: Use the JavaScript CRON emulation.
ca: Usar la emulació de CRON per JavaScript.

en: This option requires you to keep a window open during submission and does not allow deferred submits
ca: Aquesta opció requereix mantenir una finestra oberta mentre es realitza l'enviament i no permet programar enviaments diferits

en: Check all mailing lists
ca: Marcar totes les llistes de correu

en: Uncheck all mailing lists
ca: Desmarcar totes les llistes de correu

en: Duplicate
ca: Duplicar

en: Duplicate this newsletter
ca: Duplicar aquesta newsletter

en: Apply changes and refresh image
ca: Aplicar canvis i refrescar la imatge

en: Undo image changes
ca: Desfer els canvis d'imatge

en: Properties of image
ca: Propietats de la imatge

en: Select one or more lists
ca: Selecciona una o més llistes

en: No active users in the selected list, nothing programmed to send.
ca: No hi ha usuaris actius a la llista seleccionada, no s'ha programat cap enviament.

en: Configure CRON tutorial
ca: Tutorial per a configurar CRON

en: You must add this line in your webserver CRONTAB:
ca: Has d'afegir aquesta línia al CRONTAB del teu servidor web:

en: Configure SMTP tutorial
ca: Tutorial per a configurar l'SMTP

en: The language can't be localized
ca: L'idioma no pot ser localitzat

en: You are in image edition mode. You must press Apply or Undo image changes (or press ESC key) before doing anything.
ca: Ets al mode d'edició d'imatge. Has d'apretar Aplicar o Desfer els canvis de imatge (o apretar la tecla ESC) abans de fer cap altre cosa.

en: Image alt:
ca: Texte alternatiu:

en: The alternate text is very important, because most mail clients block initial image load and show the alternate image text.
ca: El text alternatiu es molt important, perquè molts clients de correu bloquegen la càrrega inicial i ensenyen el text alternatiu a la imatge.

en: Image link:
ca: Enllaç de la imatge:

en: Put a url if you want to put link around the image, for example: http://www.mysite.com/mypage.html.
ca: Posa una url si tu vols posar un link al voltant de la imatge, per exemple: http://www.elmeulloc.com/lamevaplana.html.

en: Multilanguage
ca: Multiidioma

en: Make your own templates how-to
ca: Tutorial per fer els teus propis templates

en: From date:
ca: Desde la data:

en: to date:
ca: fins a la data:

en: last 7 days
ca: últims 7 dies

en: last 30 days
ca: últims 30 dies

en: last week
ca: última setmana

en: last month
ca: últim mes

en: The date range you have selected is not available.
ca: El rang de dates que has seleccionat no és disponible.

en: Current status of subscriptions
ca: Estat actual de les subscripcions

en: Active users:
ca: Usuaris actius:

en: Not confirmed:
ca: No confirmats:

en: Unsubscribed users:
ca: Usuaris dats de baixa:

en: Currently have no subscribers.
ca: Actualment no hi ha subscriptors.

en: Accumulated sign ups and unsubscribes from date:
ca: Subscripcions i baixes acumulades desde la data:

en: You must select a right date range
ca: Has de seleccionar un rang de dates correcte

en: Sign ups
ca: Subscripcions

en: Unsubscriptions
ca: Baixes

en: Sendings
ca: Enviaments

en: Sendings OK
ca: Enviaments correctes

en: Sendings Error
ca: Enviaments erronis

en: Cant read
ca: No s'han pogut llegir

en: Total clicks
ca: Clics totals

en: Newsletters & clicks from date:
ca: Newsletters i clics desde la data:

en: Link clicks
ca: Clics als links

en: Total submits
ca: Enviaments totals

en: Error: make sure the directory %s exists and has write permissions (chmod 700).
ca: Error: assegura't que el directori %s existeix i té permís d'escriptura (chmod 700).

en: Error: there is no image selected
ca: Error: no hi ha cap imatge seleccionada

en: Knews updated the database successfully. Welcome to %s version.
ca: Knews ha actualitzat la base de dades correctament. Benvingut a la versió %s.

en: Customize widget messages
ca: Personalitza els missatges del widget

en: Sign up date user cant be understood
ca: La data d'alta de l'usuari no es pot interpretar

en: SQL Error while inserting user
ca: Error SQL al insertar usuari

en: SQL Error while updating user
ca: Error SQL al actualitzar usuari

en: Warning: the email has no subject! %s Edit it again before submit!
ca: Atenció: l'email no té assumpte! %s Edita'l altre cop abans d'enviar!

en: Warning: %sConfigure sender name before submit!
ca: Atenció: %sConfigura el nom del remitent abans d'enviar!

en: text_direction
ca: ltr

en: cant_read_text_1
ca: Si no pots llegir aquest correu, fes clic

en: cant_read_text_link
ca: aquí

en: unsubscribe_text_1
ca: Si no vols seguir llegint els nostres correus, fes clic

en: unsubscribe_text_link
ca: aquí

en: Sign Ups & Blocks
ca: Subscripcions i baixes

en: Use the CRON server (recommended)
ca: Usar CRON del servidor web (recomanat)

en: Text direction, Left To Right or Right To Left: put <span style="color:#e00">ltr</span> or <span style="color:#e00">rtl</span>
ca: Direcció del text, Left To Right o Right To Left: posa <span style="color:#e00">ltr</span> o <span style="color:#e00">rtl</span>

en: Default alignment (<span style="color:#e00">left</span> for left to right languages and <span style="color:#e00">right</span> for right to left languages)
ca: Aliniació per defecte (<span style="color:#e00">left</span> per a idiomes left to right i <span style="color:#e00">right</span> per a idiomes right to left)

en: Inverse alignment (<span style="color:#e00">right</span> for left to right languages and <span style="color:#e00">left</span> for right to left languages)
ca: Aliniació inversa (<span style="color:#e00">right</span> per a idiomes left to right i <span style="color:#e00">left</span> per a idiomes right to left)

en: Cant read text 1
ca: Si no pots llegir (text 1)

en: Cant read text link
ca: Si no pots llegir (enllaç)

en: Cant read text 2
ca: Si no pots llegir (text 2)

en: Unsubscribe text 1
ca: Dar-me de baixa (text 1)

en: Unsubscribe text link
ca: Dar-me de baixa (enllaç)

en: Unsubscribe text 2
ca: Dar-me de baixa (text 2)

en: default_alignment
ca: left

en: inverse_alignment
ca: right

en: The read more text link
ca: Text de l'enllaç seguir llegint

en: read_more_link
ca: seguir llegint

en: Image URL:
ca: URL de la imatge:

en: Image align:
ca: Aliniació de la imatge:

en: Apply changes
ca: Aplicar canvis

en: Undo
ca: Desfer

en: Fast selection:
ca: Selecció ràpida:

en: You are downgraded the version of Knews, you can lose data, please update quickly
ca: La versió actual de Knews es inferior a la instal·lada anteriorment, pots perdre informació: si us plau, actualitza inmediatament

en: http://www.knewsplugin.com/tutorial/
ca: http://www.knewsplugin.com/ca/tutorial/

en: http://www.knewsplugin.com/configure-smtp-submits/
ca: http://www.knewsplugin.com/ca/configurar-els-enviaments-per-smtp/

en: http://www.knewsplugin.com/configure-webserver-cron/
ca: http://www.knewsplugin.com/ca/configurar-cron-al-servidor/

en: Multisite detected. Only one instance of %s must be called for all websites.
ca: Detectat multisite. Només una instancia de %s ha de ser cridada per a tots els webs.

en: Cant create the automated submit
ca: No puc crear l'enviament automatitzat

en: Widget "%s" label form
ca: Etiqueta "%s" per al formulari del widget

en: Auto-create
ca: Creació automatitzada

en: Knews Post Options
ca: Opcions Post de Knews

en: Add a subscription form into the sidebar
ca: Afegeix un formulari de subscripció al sidebar

en: Dont ask
ca: No ho demanis

en: Not required
ca: No és obligatori

en: Required
ca: Obligatori

en: Automated process deleted
ca: Procés automàtic eliminat

en: Automated process activated
ca: Procés automàtic activat

en: Automated process deactivated
ca: Procés automàtic desactivat

en: Automated submit activated
ca: Procés automàtic activat

en: Manual submit activated
ca: Enviament automàtic activat

en: Automated submit created
ca: Enviament automàtic creat

en: Error: the name cant be empty
ca: Error: el nom no pot estar buit

en: Error: there is already an automated submit with this name
ca: Error: ja hi ha un enviament automatitzat amb aquest nom

en: Auto-create Newsletters
ca: Creació automàtica de Newsletters

en: Automated process name
ca: Nom del procés automatitzat

en: Activated
ca: Activat

en: Automatic submit
ca: Enviament automàtic

en: Method
ca: Mètode

en: Last run
ca: Última execució

en: Activate/deactivate the automated task
ca: Activar/desactivar la tasca automatitzada

en: Deactivate
ca: Desactivar

en: Automatic/Manual submits of auto-created newsletters
ca: Enviaments automàtics/manuals de les newsletters creades automàticament

en: Delete definitively this automated task
ca: Eliminar definitivament aquesta tasca automatitzada

en: Off
ca: Parat

en: On
ca: En marxa

en: Automated submit
ca: Enviament automatitzat

en: Manual submit
ca: Enviament manual

en: Automated submits
ca: Enviaments automatitzats

en: At the moment there is no automated task, you can create new ones
ca: En aquest moment no hi ha tasques automatitzades, tu en pots crear de noves

en: New Auto-creation Process
ca: Nou procés de creació automàtica

en: Auto-create Newsletters Tutorial
ca: Tutorial de creació automatitzada de newsletters

en: Get posts from language:
ca: Agafar els posts del idioma:

en: Use as template:
ca: Usa com a template:

en: You must first create a newsletter with insertable info (leave the %the_content%, %the_title% etc.)
ca: Has de crear primer una newsletter amb informació insertable (deixa els %the_content%, %the_title% etc.)

en: Create a newsletter every %s posts
ca: Crear una newsletter cada % posts

en: Error: there are no mailing lists
ca: Error: no hi ha llistes de correu

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Automated options
ca: Opcions d'automatització

en: Include the posts in the automated newsletters (default value for the new created posts)
ca: Incloure els posts a les newsletters automatitzades (valor per defecte per als posts nous)

en: Manual Newsletters
ca: Newsletters manuals

en: Auto-created Newsletters
ca: Newsletters creades automàticament

en: There is no auto-created newsletter.
ca: Encara no hi ha cap newsletter creada automàticament.

en: http://www.knewsplugin.com/automated-newsletter-creation/
ca: http://www.knewsplugin.com/ca/creacio-automatica-de-newsletters/

en: widget_label_name
ca: Nom:

en: widget_label_surname
ca: Cognom:

en: General options
ca: Opcions generals

en: Include this post in the automated newsletters?
ca: Incloure aquest post als newsletters generats automàticament?

en: This post has been included into:
ca: Aquest post ha estat inclòs a:

en: This post still not included into any automated newsletter.
ca: Aquest post encara no ha estat inclòs a cap newsletter creada automàticament.

en: Active process:
ca: Procès actiu:

en: Newsletter creation options
ca: Opcions de creació de newsletters

en: Create a newsletter every x amount of time
ca: Crear una newsletter cada cert període de temps

en: Newsletter submit options
ca: Opcions d'enviament de newsletters

en: Target for newsletter:
ca: Target per a la newsletter:

en: Submit method:
ca: Mètode d'enviament:

en: Messages reset to defaults.
ca: Reestablir els missatges per defecte.

en: (high performance SMTP)
ca: (SMTP d'alta capacitat)

en: All categories
ca: Totes les categories

en: Error: Please, fill all the form
ca: Error: siusplau, omple tot el formulari

en: Mantain current data and add new mailing lists
ca: Mantenir la informació actual i afegir a les noves llistes de correu

en: of
ca: de

en: SMTP Secure
ca: SMTP Segur

en: Step
ca: Pas

en: Submit automatic
ca: Enviament automàtic

en: This template requires Knews version %s you must update Knews before use this template
ca: Aquest template requereix Knews versió %s tu has d'actualitzar Knews abans de poder usar aquest template

en: This template requires the professional version of Knews. You can get it %s here
ca: Aquest template necessita la versió professional de Knews. Tu pots obtindre'l %s aquí

en: Compatibility options
ca: Opcions de compatibilitat

en: <strong>Knews is now registered</strong>. Go to %s plugins administration %s and click on Knews 'Check for updates' link for upgrade. Thank you very much.
ca: <strong>Knews està registrat</strong>. Vés a %s l'administració dels plugins %s i apreta a Knews el link 'Comprobar les actualitzacions' per actualitzar. Moltes gràcies.

en: Knews runs every hour the automated newsletter creation jobs.
ca: Knews executa cada hora el procés de creació automàtica de newsletters.

en: You can manually trigger this task now (only recommended for testing purposes) %s Run Automated Creation Now
ca: Tu pots executar manualment aquesta tasca ara (solament recomanat per proves) %s Executar el procés ara

en: Knews submit runs every 10 minutes and sends a portion of the list.
ca: Els enviaments de Knews s'executen cada 10 minuts i envien una porció de la llista.

en: You can manually trigger the JavaScript CRON if your newsletter is not being sent for any reason: %s Run JS-Cron Now
ca: Tu pots executar manualment el CRON de JavaScript si la teva newsletter no està sent enviada per alguna raó: %s Executar JS-Cron Ara

en: Widget subscription form title
ca: Títol del widget de subscripció

en: Widget latest newsletters title
ca: Títol del widget d'últimes newsletters

en: Mobile version text link
ca: Text enllaç versió mòbil

en: Desktop version text link
ca: Link versió sobretaula

en: You are downgraded to the free version of Knews, you can lose data, please update quickly! You can get the professional version %s here
ca: Has passat a la versió gratuïta de Knews, pots perdre informació, siusplau, actualitza ràpidament! Pots obtindre la versió professional %s aquí

en: Max number of newsletters: <br />(-1 for infinite):
ca: Nombre màxim de newsletters: <br />(-1 per infinites):

en: Hide not sent newsletters?
ca: Amagar les newsletters no enviades?

en: Hide automated newsletters?
ca: Amagar les newsletters automàtiques?

en: Customize widget title
ca: Personalitzar el títol del widget

en: Knews Pro options
ca: Opcions de Knews Pro

en: Your e-mail (used for the Knews Shop account):
ca: El teu e-mail (usat al compte de la tenda de Knews):

en: Registration
ca: Registre

en: Serial Key:
ca: Número de sèrie

en: (get it in our shop, login and click on "My Downloads" page)
ca: (aconsegueixe'l a la nostra tenda, fes login i clica a "Les meves descàrregues")

en: Save Serial
ca: Guardar número de sèrie

en: Bounce configuration
ca: Configuració de retornats

en: Bounce detection deactivated
ca: Detecció de emails retornats desactivada

en: Bounce detection activated
ca: Detecció de emails retornats activada

en: POP3 Mail host:
ca: Servidor de correu POP3:

en: POP3 Port:
ca: Port POP3:

en: User account:
ca: Compte usuari:

en: User password
ca: Contrassenya usuari:

en: Secure connection:
ca: Connexió segura:

en: Before enabling the Bounce detection, enter the values and click on TEST button
ca: Abans d'activar la detecció de emails rebutjats, entra els valors i fes click al botó de PROVA

en: Test POP3 config
ca: PROVA configuració POP3

en: Cant connect to POP3 mail server, please, check the configuration values
ca: No puc connectar al servidor de correu POP3, siusplau, comprova els valors de configuració

en: Bounce tutorial
ca: Tutorial emails retornats

en: Knews Pro includes a bounce email detection system, it needs an dedicated account like bounce@yourdomain.com. First, create the account, next, fill the configuation fields, then test the connection and if all works fine, activate & save.
ca: Knews Pro inclou un sistema de detecció d'emails retornats, necessita un compte de correu dedicat com bounce@elteudomini.com. Primer, crea el compte, després, omple els camps de configuració,

en: Use post edition date instead post creation date for the automated newsletters (older posts never included in automation, will be included if you edit it and activate this option)
ca: Fer ús la data d'edició del post en comptes de la data de creació per a la automatització de newsletters (els posts antics mai seràn inclosos a la automatització, seràn inclosos si actives aquesta opció i els edites)

en: Apply filter the_content in the newsletter post insertion (Deactivate for compatibility issues with some plugins like NextGen Gallery)
ca: Aplicar el filtre the_content a la inserció de posts al newsletter (Desacitivar per problemes de compatibilitat amb alguns plugins com NextGen Gallery)

en: <strong>Note</strong>: if you are using <strong>qTranslate</strong> you cant deactivate this option, because it uses this filter to divide the post contents into different languages.
ca: <strong>Nota</strong>: si tu estàs usant <strong>qTranslate</strong> no pots desactivar aquesta opció, perquè usa aquest filtre per dividir el contingut dels posts en els diferents llenguatges.

en: Prevent bot registrations. Some Cache Plugins can need deactivate this option (Subscribe always fails "wrong e-mail adress" message).
ca: Prevenir registres de robots. Alguns plugins de memòria cau poden necessitar desactivar aquesa opció (Les subscripcions sempre fallen amb el missatge "adreça d'email incorrecta").

en: Premium options
ca: Opcions premium

en: Hide default templates (only works if at least one template is installed into (/wp-content/uploads/knewstemplates/)
ca: Amaga els templates per defecte (solament funcionarà si com a mínim hi ha un template a /wp-content/uploads/knewstemplates/)

en: Hide Knews Shop Products offers
ca: Amaga les ofertes de la tenda de Knews

en: WordPress user syncronization
ca: Sincronització amb els usuaris de WordPress

en: Subscribe new WordPress users to:
ca: Subscriure els nous usuaris de WordPress a:

en: None
ca: Cap

en: Newsletter deleted
ca: Newsletter eliminada

en: Newsletter name updated
ca: Nom de la newsletter actualitzat

en: Newsletter duplicated
ca: Newsletter duplicada

en: Desktop and mobile versions
ca: Versions mòbil i sobretaula

en: Desktop version only
ca: Només versió sobretaula

en: Unconfirmed
ca: No confirmat

en: Bounce
ca: Retornat

en: Bounced
ca: Retornat

en: Mark as bounced email
ca: Marcar l'email com a retornat

en: Mark as activated
ca: Marcar com a activat

en: Mark as blocked
ca: Marcar com a blocat

en: Mark as bounced
ca: Marcar com a retornat

en: Subscribe to list
ca: Subscriure a la llista

en: Unsubscribe to list
ca: Desubscriure a la llista

en: Choose one list
ca: Selecciona una llista

en: You dont have any mobile template!
ca: No disposes de cap template per a mòbil!

en: There is a videotutorial about Knews WYSIWYG Editor, %s view it in Youtube
ca: Hi ha un videotutorial sobre l'editor WYSIWYG de Knews, %s mira'l a Youtube

en: Sorry, this is a premium feature. Please, %s click here and see all the Knews Pro features.
ca: Ens sap greu, aquesta és una característica Premium. Siusplau, %s fes click aquí i informa't de totes les característiques de Knews Pro.

en: Warning! You arent selected any mailing list, do you want to continue?
ca: Atenció! No has sel·leccionat cap llista de correu, segur que vols continuar?

en: The field name cant be empty
ca: El camp nom no pot estar buid

en: Select the %s filtered subscribers to perform a massive action
ca: Selecciona als %s subscriptors filtrats per a realitzar una acció massiva

en: Select all your subscribers (%s) to perform a massive action
ca: Selecciona tots els teus subscriptors (%s) per a realitzar una acció massiva

en: Roles and capabilities saved.
ca: Rols i capacitats guardades.

en: Roles and capabilities
ca: Rols i capacitats

en: Role name
ca: Nom de rol

en: Can see Knews Stats
ca: Pot veure les estadístiques de Knews

en: Can manage newsletters
ca: Pot crear i editar Newsletters

en: Can manage users
ca: Pot administrar usuaris

en: Can configure Knews
ca: Pot configurar Knews

en: All subscribers
ca: Tots els subscriptors

en: Do WordPress user importation
ca: Importar usuaris de WordPress

en: Import <strong>all</strong> the WordPress users and subscribe into the mailing list:
ca: Importar <strong>tots</strong> els usuaris de WordPress i subscriure'ls a la llista de correu:

en: Assign the language:
ca: Assignar-los l'idioma:

en: Import WP users into Knews
ca: Importar els usuaris de WP a Knews

en: Users imported: %s. Users found before (not re-imported): %s.
ca: Usuaris importats: %s. Usuaris ja existents (no re-importats): %s.

en: Errors submitting confirmation: %s
ca: Errors enviant confirmacions: %s

en: Order
ca: Ordre

en: New Auto-create Newsletters Process
ca: Nou procés d'autocreació de newsletters

en: Automated process name:
ca: Nom del procés automatitzat:

en: desktop_version_text_link
ca: Versió sobretaula

en: Knews Pro is currently installed.
ca: Knews pro està actualment instal·lat.

en: Only from the %s main blog dashboard %s the Knews upgrades can be managed. Maybe only the network administrator can do it.
ca: Només desde %s l'escriptori del blog principal %s es poden administrar les actualitzacions de Knews. Pot ser que només l'administrador de la xarxa pugui fer aixó.

en: Warning: if you haven't any mailing list opened, the subscription widget will not shown
ca: Atenció: si no tens cap llista de correu oberta, el widget de subscripció no es mostrarà

en: Warning: you haven't any mailing list opened for logged users, the subscription widget will not shown until you make log out
ca: Atenció: no tens cap llista de correu oberta per als usuaris registrats, el widget de subscripció no serà mostrat fins que facis log out

en: Save changes
ca: Guardar canvis

en: Subscribe me
ca: Subscriure'm

en: WARNING
ca: ATENCIÓ

en: here
ca: aquí

en: Show/hide handlers
ca: Mostra/amaga els manipuladors

en: Alerts
ca: Alertes

en: You must call the main blog www.yourdomain.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=knewsCron URL
ca: Has de cridar la URL del blog principal www.yourdomain.com/wp-admin/admin-ajax.php?action=knewsCron

en: mobile_version_text_link
ca: Versió mòbil

en: Widget %s label form
ca: Etiqueta %s del formulari del widget

en: http://www.knewsplugin.com/automated-bounced-email-handling
ca: http://www.knewsplugin.com/ca/deteccio-automatica-demails-retornats/

en: Load SMTP defaults:
ca: Carregar valors per defecte SMTP:

en: Gmail SMTP
ca: SMTP de Gmail

en: My hosting is 1&1
ca: El meu hosting es 1&1

en: My Hosting is GoDaddy
ca: El meu hosting es GoDaddy

en: Yahoo SMTP
ca: SMTP de Yahoo

en: <strong>Knews:</strong> Do you want to stay-in-touch about latest Knews features, tips and tricks? Please, subscribe to our newsletter %s here
ca: <strong>Knews:</strong> Vols estar al dia sobre les novetats, funcionalitats i trucs de Knews? Siusplau, subscriu-te a la nostra newsletter %s aquí

en: Prioritary Support
ca: Suport prioritari

en: Prioritary Support for Knews Pro
ca: Suport prioritari per a Knews Pro

en: Name:
ca: Nom:

en: Please, explain your questions in English, Spanish or Catalan:
ca: Siusplau, explica'ns el teu dubte o problema en Català, Castellà o Anglés:

en: Close and Save Changes
ca: Tancar i Guardar Canvis

en: Close and Discard Changes
ca: Tancar i Descartar Canvis

en: Custom Post Types configuration
ca: Configuració dels Custom Post Types

en: Use in manual post selection
ca: Usar a la selecció manual de post

en: Use it for automate newsletters
ca: Usar per a la automatització de newsletters

en: widget_required
ca: * Aquest camp és obligatori

en: widget_label_terms
ca: Accepto els termes i condicions.

en: widget_subtitle
ca: Subscriu-te a la nostra newsletter i et mantindrem informat:

en: ajax_wrong_fields
ca: Siusplau, comprova els camps obligatoris
